Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Praga S5T-3 valník / Ripper Works/ 1:32/ ALFA stavba

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Praga S5T-3 valník / Ripper Works/ 1:32/ ALFA stavba

Príspevokod užívateľa Fito » 06 Dec 2018 22:19

Poznám jedného, čo vám to za kofolu prekreslí celé v sketchupe....
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
QUASI | 43
Príspevky: 512

Re: Praga S5T-3 valník / Ripper Works/ 1:32/ ALFA stavba

Príspevokod užívateľa QUASI » 07 Dec 2018 09:39

iconmaster napísal:Wow, to je ale urcite plodna diskusia, ze vyprovokovala reagovat este aj Quasiho! Vitaj :victory:

Čauko, no jasné, vycítim aj keď tu nie som. :still dreaming: A teraz mi nedalo spať. A dokonca až tak, že som pohľadal staré veci čo sme ešte s Atlonom špekulovali na V3S, prerobil to ešte a zbúchal som niečo.
Tak neviem, ja si myslím, že je to životaschopné, tvarovo lepšie a hlavne jednoduchšie. (Ale chce tvarovanie a prácu s papierom na lietadielkarsky štýl.)

No už som spokojný, že som si trošku popapieroval, celkom ma to bavilo po dlhom čase, keby mi to aj ostalo... :confuse: Teda ešte, sorry za offtopic, trošku som sa nechal uniesť, ale možno sa niekomu zídu tie moje pokusy. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1791
Meno: Paľo

Re: Praga S5T-3 valník / Ripper Works/ 1:32/ ALFA stavba

Príspevokod užívateľa Paly » 07 Dec 2018 19:32

Krásny model, tá kabína by veru bola výzva :) . A čo sa týka toho podkladu pre kontrast, u Spidu je to dovedené k dokonalosti /viď biele kabíny LIAZ-ov/, kdežto u RW pri niektorých modeloch pôsobili úsmevne, hlavne, keď tam čiary ostali aj tak :haha: . Takže za žltý podklad môžeme byť radi :bad smile:

Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Praga S5T-3 valník / Ripper Works/ 1:32/ ALFA stavba

Príspevokod užívateľa iconmaster » 07 Dec 2018 21:42

QUASI napísal:Tak neviem, ja si myslím, že je to životaschopné, tvarovo lepšie a hlavne jednoduchšie. (Ale chce tvarovanie a prácu s papierom na lietadielkarsky štýl.)

No už som spokojný, že som si trošku popapieroval, celkom ma to bavilo po dlhom čase, keby mi to aj ostalo... :confuse: Teda ešte, sorry za offtopic, trošku som sa nechal uniesť, ale možno sa niekomu zídu tie moje pokusy. :wink:

Sranda, ze ked si to popisoval, ja som si to predstavoval este inac. Ale to len dokazuje, ze jeden ciel (v tomto pripade zaoblena kabina) moze mat prakticky nekonecny pocet rieseni. Ja osobne by som stlpiky asi nerobil z dvoch pruzkov, ale snazil by som sa urobit bocny skelet kabiny z jedneho dielu, kvoli jednoduchsiemu dodrzaniu geometrie a zachovaniu pevnosti.
Ked vidim, ze nejaky model ma rozdelenu kabinu na niekolko malych dielikov, a napr. stlpiky, dvere a kazdy panel uplne zvlast (naposledy som to videl napr. u hasickeho MAN-u od Answer), tak ma to odradza vobec kupit. Neviem si totiz predstavit, ze by som to nejako presnejsie zlepil a este vedel aj nejako dobrusit.
Ale ako sa hovori, 100 ludi, 100 chuti. A ako aj v realnom svete, jeden problem moze mat rozne riesenia, pricom neexistuje take, ze dokonale.

Kazdopadne som rad, ze sa tu da konstruktivne diskutovat na taketo temy :wink:

Návrat na "Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní