Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 18 Apr 2015 20:36

Po takmer ročnej pauze som sa rozhodol opäť vytiahnuť tohto kostlivca z krabice a trochen s tým pohnúť, začínam od začiatku pač v záchvate zlosti letel do kontajnera spolu s kabínou aj rám s kolesami :P :bad smile: Rám je spevnený kartónom (ostáva ho len skompletizovať) a pri kolesách majú u mňa premiéru laserové dezény od GPM (mal som trošku obavy ako sa s tým bude robiť no stačilo ich na chvíľu vložiť do misky s vodou a vytvarovať pomocou obalu tyčinkového lepidla)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
P.K. | --
Príspevky: 21

Re: TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa P.K. » 19 Apr 2015 20:15

Jestli začínáš odznova, stálo by za to vyměnit tuhle mimoidní kabinu za tvou konstrukci.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Největší pí*oviny na světě nepocházejí z konspirace, ale z donebevolající pitomosti aktérů. (Jan Šatava)

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 23 Apr 2015 15:56

Už som nad tým aj premýšľal, no budem to musieť asi dosť upravovať (neviem do akej miery zodpovedá rozmerovo pôvodná šmikajda reálnej predlohe, k tomuto hasičáku zatiaľ moc podkladov nemám :-( :bad smile: ) Jeden náhľad ako by to s novou kabínou mohlo zhruba vyzerať (chýba tam ešte dosť vecí, bolo to kreslené trochen narýchlo :P )
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa Dody » 23 Apr 2015 18:43

Kľudne ju tam daj, nastavbu nechaj ako je, ale budes musiet posunut prednu napravu dozadu. Malo by to myslim mat rozvor 4500 mm.

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: TATRA 815 4x4 CAS K27 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 10 Jan 2016 23:22

Trošku to tu oprášim, dlhšiu dobu to vyzeralo že s kreslením seknem nadobro ale som si to nakoniec rozmyslel :P Tatra možno predsa len dostane novú kabínu, už chýbajú len nejaké detaily a budem to môcť rozložiť a hodiť na to textúry a farby :wink:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných