Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 17 Mar 2014 15:28

Po mesačnej nečinnosti som sa konečne dokopal k zhotoveniu rebríkov, tatra je tým pádom definitívne hotová :P Chybičky sa tam nájdu ale už som takéto veci prestal nejak riešiť :bad smile: Pár fotos, snáď sa bude páčiť (na poslednej v spoločnosti novšej sestričky s kabínou Terrno, ďalšie foto v galérii)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 17 Mar 2014 18:13

konečne si to dokončil? pekne, ja som po mesiaci skúsil draka (bolí ma noha, keď sedím, tak sa nedalo)
a čo som nalepil, to som odtrhol, lebo som už aj zabudol, ako som to lepil :beat plaster: :scorn: :beaten: :shocked:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Tatra 815 CAS 32 /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa borog34 » 18 Mar 2014 21:39

Hej, konečne mám aspoň jednu tatru z krku...... :bad smile: No lepiť som snáď ešte nem zabudol a návody si pre istotu preventívne radšej odkladám :dhh: Nebudem sa tu rozpisovať o veciach nesúvisiacich s lepením ale posledný polrok už zďaleka nemám takú chuť niečo lepiť a tvoriť tak ako predtým takže som rád keď sa dokopem raz za čas aspoň niečo dokončiť :death:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní