Tatra 815-7 UDS 214 / PMHT / 1:32

Moderátori: jozkin, iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
tatra813 | 25
Meno: Peter

Re: Tatra 815-7 UDS 214 / PMHT / 1:32

Príspevokod užívateľa tatra813 » 08 Máj 2020 20:07

Mal si mať dezén odomna na mieru taka vec by sa nestala :haha: :bad smile:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

zoroslav | 17

Príspevokod užívateľa zoroslav » 08 Máj 2020 21:04

mimapnd napísal:
zoroslav napísal:
To asi nie, pretože som dezén lepil na ten pôvodny 2D vo vystrihovačke a tam už nesedel, bočnice som nalepil až na už zlepený behúň.

Helou,
tak tu bude pes zakopaný. Dezén sa nelepí na "ten pôvodný z vystrihovačky", ale ho nahrádza. Dezén na gravirovanie/laserovanie je takej istej veľkosti ako originálny diel vo vystrihovačke, len je z hrubšieho papiera. Tým pádom, ak sa pokúsiš nalepiť laserovaný na pôvodný, vznikne ti medzera, pretože matematika nepustí... väčší obvod.
M.

Je to presne tak ako píšeš, mňa to nenapadlo že sa to stane, pretože keď som lepil dezény na posledy, tak mi ich robil ´´tatra813´´ a on ich trošku predlžil, takže som ich mohol nalepiť priamo na ten zlepený behúň vo vystrihovačke a všetko pekne pasovalo. Dezény od betexy sú na mm presne, takže to preto, keď som ich nalepil na behúň tak sa stala medzera. Nabudúce budem vedieť, furt sa niečo učím :) A není to ani moc vidno, žiadna katastrofa! :haha:

zoroslav | 17

Príspevokod užívateľa zoroslav » 08 Máj 2020 21:07

tatra813 napísal:Mal si mať dezén odomna na mieru taka vec by sa nestala :haha: :bad smile:

Keď som kupoval na betexe tuto vystrihovačku, tak tam mali v ponuke aj dezény k tomu, tak som neváhal, aby som nemusel platiť za poštovné viac ako za produkt a zobral som to naraz

tom | 25

Príspevokod užívateľa tom » 26 Máj 2020 23:16

ja dezénom pridávam na dĺžke aby neboli utopené medzi bočnicami. Kolesa nevyzerajú zle, spoje smerujú na podložku takže to nevidno :)

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný