Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho66

Moderátori: iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
DEDDY | --
Príspevky: 265

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa DEDDY » 20 Júl 2012 17:03

Krásná předloha, perfektní práce, jenom jsem ještě nějak nikde neobjevil způsob uchycení přední nápravy, nebo jsem totál slepý?

Užívateľov profilový obrázok
vladaZ | --
Príspevky: 116
Meno: vladaZ

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa vladaZ » 20 Júl 2012 19:15

Moc pěkné, velká poklona. Jak jsi pořešil propojení hadic hydraulického okruhu vidlí a nakladače?

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa pisho66 » 23 Júl 2012 11:24

ďakujem

DEDDY - predná náprava je prilepená priamo na predný rám. na dieloch 2bP,L by malo byť vidieť rysky kam nalepiť prednú nápravu. Ale ak sa dobre pamätám som to lepil o trochu viac dopredu, ale to asi kvôli zmenšeniu. Ináč je dobré si to prirovnať aj s blatníkom aby to potom sedelo. Dúfam že tak to autori zamýšľali.



vladaZ - na vrhu vidlý je taký malý rozdeľovač aj s krytom. Ten som spravil až potom ako som dal vidly na stiahnutie. Je to malý kváder z dvoch strán idú po dva kolíky, na ktoré sa napoja hadice pre ovládanie valcov vidlý. Z predu idú dva, na ktoré sa napoja hadice a tie sa spoja s rúrkami na výložníku z nakladača. S tým, že som si pre hadice urobil dva otvory ako v reály. Lepšie bude asi foto.

Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Júl 2012 19:24

DEDDY napísal:Krásná předloha, perfektní práce, jenom jsem ještě nějak nikde neobjevil způsob uchycení přední nápravy, nebo jsem totál slepý?


Je to tak ako pise Pisho66, rysky na vonkajsich stojinach predneho ramu (diely 2bL a 2bR) naznacuju polohu prednej napravy:


Kazdopadne je to dobry postreh, spravim to lepsie do tej dlho slubovanej opravenej verzie :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa ivant » 23 Júl 2012 19:50

a tá opravená oná bude kedy ja to ani nestahujem ja stále čakám :P

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:50 - by pisho6

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Júl 2012 19:58

Vediem si zoznam dielov, ktore potrebuju opravu resp. upravu. Rad by som pockal este niektoreho lepica (rozrobene to maju viaceri) kym dorobi, aby podal recenzie na dalsie chyby alebo nezrovnalosti.
Mrzi ma to, ze sa to tak dlho natahuje, no nevidim zmysel ani v tom, ze by som kazdy mesiac daval inu - opravenu - verziu, budem sa snazit teda opravit toho co najviac. Slubit presny datum neviem a nebolo by ani ferove, ale kym dorobis BR52-ku, urcite to bude dostupne :wink:

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní