Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:25 - by pepino118

Moderátori: jozkin, iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
pepino118 | 51
Meno: Josef
Kontaktovať užívateľa:

Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:25 - by pepino118

Príspevokod užívateľa pepino118 » 02 Jún 2012 00:00

Tak jsem se moc dlouho odhodlával a říkal jsem si jestli ano nebo ne.Ale koukám na tento úžasný model už dost dlouho a prostě mi to nedá.Je to drzost se do toho pustit(myslím v mém případě začátečníka).Ale tohle je supr kousek.A tímto děkuji autorům za možnost si něco tak hezkého stáhnout a zkusit slepit.Díky moc.Takže snad v dohledné době něco slepím.Krásný víkend všem :)

killer154 | --
Meno: Tomáš

Re: Liebherr 586 2Plus2 /mory & iconmaster/ 1:25 - by pepino

Príspevokod užívateľa killer154 » 02 Jún 2012 01:52

Čas příspěvku luxusní tak do toho a val sem fotky,mnoho zdaru

z3ro | 24
Meno: David
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa z3ro » 02 Jún 2012 11:32

Super další model od Liebherru :P Budem sa pozerat a vela štastia prajem :victory:
Na stole: Tatra UDS 110a
Hotovo: Tatra 815 UDS 114,Tatra 815 AD-28, Liaz 150.261.

tom | 23

Príspevokod užívateľa tom » 02 Jún 2012 12:12

tak toto je fakt popularny model LIBER LIBER prajem vela statsia pri stavbe som zvedavy aku farebnu kombinaciu budes striekat :victory:
na stole : TATRA 148 S1 Arktik, Sauber Mercedes C9
hotovo : Fiat ABARTH Rally, Tatra 805 Ambulance

iconmaster | 29
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Jún 2012 14:52

Som rad, ze ta nas model zaujal natolko, ze si sa rozhodol pre jeho stavbu. Pisal si ale, ze si papierovy model este nelepil, tak neviem ci je to prave najlepsia volba na zaciatok. V tvojom mieste by som najprv precvicil zakladne techniky na nejakom jednoduchom modeli - ohybanie, tvarovanie, vyrezavanie a vypichovanie dielov, lepenie na tupo,..
Kazdopadne drzim palce a sazmozrejme rad poradime ako na to :wink:

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 03 Jún 2012 11:03

Kto vie ico, mozno je to super talen a padnu nam sanky. Nech sa dari a vydrz az do konca, lebo to je to najtazsie, zvysok sa naucis.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

pepino118 | 51
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepino118 » 03 Jún 2012 18:18

Tak po krátké odmlce pár písmenek o tom jak to je se stavbou.Ale nejdřív odpovím na příspěvky :-)
Tom - od začátku jsem nadšený pro barvy které jsou asi základní - myslím barevnou kombinaci,kterou odprezentoval Ico a další zde na fóru.Je možné,že bude i jinak zbarvený.Ale na rozhodování budu mít jistě času víc než dost.(myslím při mém tempu :-) )
Ico - Jsem si vědomý,že moje rozhodnutí pustit se do modelu takového rozsahu a provedení je jako udělat řidičák a chtít závodit s formulí.Ale po pravdě-tenhle model je jeden z hlavních důvodů,že jsem chodil prakticky denně na toto fórum a sledoval jednotlivé vlákna staveb,pracovní postupy a samozřejmě i jiné stavby a nevynechávám ani studovnu.A tak nějak jsem i tvoji reakci čekal.Nevím,kde se to ve mě vzalo jít hned do tohoto krásného modelu,ale kdo nic nedělá nic nezkazí...A mě prostě tento model dostal v tom nejlepším slova smyslu.A asi mi to bude trvat dlouho než něco postavím.Mě to ale nijak netrápí.Dělá mi to radost a o to snad jde.. :P .Učím se za pochodu.Vyzkouším co chci dělat vždycky na kousku papíru a pak jdu do toho na ostro.
Samozřejmě že úžasných modelů a šikovných modelářů je zde plno a mám tak aspoň kde čerpat zkušenost a inspiraci.
Serpens - Kdyby to bylo jak píšeš,bylo by to fajn.Ale super talent nejsem.Bohužel.Ale začalo mě to bavit a je úžasné,co se dá z papíru vytvořit.A i kdyby se to nepovedlo teď,ten čas po který se takto bavím stojí za to.A vzdát to jen tak nehodlám. :P

Jinak budu rád za každou radu i kritiku.Chybami se člověk učí,no ne? :P

pepino118 | 51
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepino118 » 03 Jún 2012 18:23

Tak a k tomu povídání i jedno foto pro začátek.Není to ještě dodělaný,ale tvar by už byl.Ty držáčky,co jsou vedle jsou napuštěný vteřiňákem a čekají na přebroušení.

killer154 | --
Meno: Tomáš

Príspevokod užívateľa killer154 » 03 Jún 2012 18:27

Taky jsem se po x letech vrátil k lepení a to s tímto modelem a jde to

iconmaster | 29
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 03 Jún 2012 18:28

Josef, som velmi rad, ze si tak nadseny z nakladaca! Ono ma jednu velku vyhodu, a to ked nieco pokazis, jednoducho si to vytlacis znova a mozes skusat bez obav, ze znicis nejaky original. V studovni najdes potrebne postupy a samozrejme rad poradim(e) ked treba. Najdes tu stavby aj od dalsich ludi, takze su tu nejake tie zdroje na inspiraciu.

Akurat som ti chcel napisat, ze by si mohol zacat podvozokom, ako aj ostatni... a teraz vidim ze uz si aj zacal. Je to super!! Cisto a precizne zlepene, Serpens asi mal pravdu :victory:
Tak zelam vela zdaru do pokracovania, nech sa ti tak pekne dari aj nadalej :wink:

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný