Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Fortschritt - E512 /Agromodels/ 1:32

Moderátori: iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
Luky815 | --
Príspevky: 415
Meno: Lukáš
Bydlisko: Bratislava

Re: Fortschritt - E512 /Agromodels/ 1:32

Príspevokod užívateľa Luky815 » 27 Okt 2013 14:48

Zdravím,
po dlhej odmlke pridávam ďaľší postup.
Chladič:


Zhotovil som ventilátor chladiča.
Remenice na ľavej strane kombajnu. Pri ich výrobe a umiestnení som sa orientoval len podľa prevádzkovej príručky a pár fotiek čo som našiel na internete. Takže len dúfam, že sú správne.


Základ prednej nápravy.


V tomto momente prerušujem stavbu a idem sa venovať inému projektu. prispievať sem budem sporadicky, keď ma náhodou nový projekt omrzí a budem potrebovať menšiu prestávku.


P.S. Viem, že to sem nepatrí, ale chcem sa opýtať či niekto nemá v archíve fotky pravej strany kombajnu s odkrytými plechmi s pohľadom na remenice. Ja som niečo našiel, ale podkladov nie je nikdy dosť :). Kľudne ich môžte dať do kategórie podklady, len mi prosím pošlite o tom súkromnú správu aby som si to všimol. Vopred ďakujem.
"Musíme to urobiť presne, preto to urobíme podľa oka"

Užívateľov profilový obrázok
Tomáš | 50
Príspevky: 270
Meno: Tomáš
Bydlisko: V. Kapušany

Re: Fortschritt - E512 /Agromodels/ 1:32

Príspevokod užívateľa Tomáš » 28 Okt 2013 11:49

No toto sa mi páči. Tvoje úpravy, a ako sa snažíš vylepšiť tvoj model, len tak ďalej. Škoda, že to nemáš čas dokončiť. Dal si na tom záležať, aby aj prsty na motáku boli, ako na originály. Použil si asi plastovú tyčku. Mne sa nechcelo to prevrtávať milionkrát. Aj tie remenice sa mi páčia.

Užívateľov profilový obrázok
Luky815 | --
Príspevky: 415
Meno: Lukáš
Bydlisko: Bratislava

Re: Fortschritt - E512 /Agromodels/ 1:32

Príspevokod užívateľa Luky815 » 28 Okt 2013 12:09

Ďakujem za pochvalu.
Ono čas by aj aj bol, ale chuť momentálne nie je :-( . Áno použil som plastovú tyčinku. A s tým vŕtaním to nebolo až také hrozné lebo som použil stojan na vŕtačku, a tak to išlo celkom rýchlo .
"Musíme to urobiť presne, preto to urobíme podľa oka"

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní