Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Moderátori: iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa mimapnd » 21 Júl 2013 17:14

mozem potvrdit, Petopato je Pan Kolesodezenar, ten to vie ;) a dal som sa prehovorit na kolesa s dezenom a veru nebanujem...
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 21 Júl 2013 22:00

dezen na zadnych bude uz je podlepeny a susi sa s bocnicami inak ten archivny este pouvazujem. momentalne stojim hlavne na tom kde zohnat nieco ako cervenu a oranzovu foliu na zadne svetla.nema niekto tip?uvazoval som aj nad komplet dezenmy ale neviem ako by som to spracoval a ci by som model nepokazil
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 21 Júl 2013 23:39

Cervenu a oranzovu foliu... hmm ale mne raz ktosi radil skusit natriet normalnu priesvitnu foliu z meotaru farbami na svetla od kolegov plastakov a tusim tu aj tak niekto take svetla robi, myslim ze Ico (dufam ze spravne ak nie tak autor aj Ico prepacte)
Jaaaj a este onééé, je to sice kusok hrubsie, ale aspon nemusis podliepat, ked "nakrajas" plastovu krabicku od Tic Tac-ov, vid ako to vizera na mojej tatre vo VDT viewtopic.php?f=60&t=5068&start=10 :) pouzite z "klasickych" oranzovych, myslim ze to su pomarancove a z nejakych cervenych, ale to uz neviem tu kombinaciu... ale su aj modre na majaky, zlte na stare hmlove svetla, zelene aj dvoje.... takze pouzitie vsemozne :wink:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa iconmaster » 22 Júl 2013 01:03

Asi najvacsi problem s tymi foliami je, ze neexistuje vela farieb, navyse z kazdej vacsinou iba 1 odtien.
Ja som davnejsie robieval tie farebne kryty svetiel tak, ze do Duvilaxu som namiesal trochu tempery a tuto zmes rovnomerne natrel na hladku plochu (napr. CD). Po uschnuti to islo strhnut dole a narezat z neho potrebne kusky.
Ide to ale aj tymi transparentnymi farbami (napr. od Revell), ktore spomina Mato. Neskusal som ale chystam sa otestovat aj domacu vyrobu takejto farby, a to pritonovanim cireho laku.

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa johnny7 » 22 Júl 2013 13:34

Transparetne revelky mozem odporucit. Robil som s nimi smerovky a zadne svetla. Daju sa vyrobit aj zlozitejsie tvary, kedze nafarbena folia sa da po nahriaty natahovat. Trosku tazko sa to natiera, aby to malo suvisly povch bez stop pa tahoch stetcom, ale po par desiatkach nespesnych pokusov (u sikovnejsich aj menej) sa da chytit potrebny grif. Skuseni prefarbovaci by s tym nemali mat problem.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 22 Júl 2013 19:48

tic tacnapadol aj mna to by bolo celkom v poho. o tich farbach som este nepocul ale uvidim ako to dopadne

ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 24 Júl 2013 22:18

nakolko este nemam doriesene svetla tak masinka stagnuje a pustil som sa do vleku.zakladna kostra zatial vyzera schopne a este sa uvii ako dalej.
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 25 Júl 2013 21:23

dnes som nasiel folie na svetla. cervena nieje to prave orechove ale da sa pouzit. su to akesi plastove obalky. pridavam par zlych foto lebo mi odisiel fotak
tak som zvedavy ci moze byt
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 24 Aug 2013 07:14

nuz zetor je hotovy len vlek som pohnojil ked nabijem baterky pridam fotky ,ale rad som moc neni hlavne za ten vlek zbytocne som sa ponahlal a stoji to za prd.
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Užívateľov profilový obrázok
prostejaradoslav | 38
Príspevky: 250
Meno: rado
Bydlisko: Povina

Re: Zetor 5511 + 5t vlek /PMHT/ 1:32

Príspevokod užívateľa prostejaradoslav » 26 Aug 2013 22:18

tak pridavam slubene foto ale zajtra to skusim radsej znovu vonku. vlek stoji za h... ale zetor je v poho mohol by som ohovorit papier ktory je horsi ako to co si tlacim doma ale uz je to za mnou.sory za kvalitu fotiek je to pozicany fotak este sa ucim.
ked vidim vrakovisko obcas mi pride luto

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní