Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

KOMATSU 830 E-AC / RPM studio / 1:25

Moderátori: iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
losllanos1 | --
Príspevky: 229
Bydlisko: La Palma
Kontaktovať užívateľa:

KOMATSU 830 E-AC / RPM studio / 1:25

Príspevokod užívateľa losllanos1 » 03 Máj 2016 17:45

Zdravim vsetkych

Pred nejakym dlhsim casom som sa pustil do krkolomneho zavodu a to o dokoncenie rozpracovaneho modelu Dumpra .
Model som spracoval celkovo asi za tri mesiace a dnes je mozne si ho v Pdf zakupit cezo mna na urbanstudioltd@gmail.com alebo cez Radima z PMHT v CR alebo na emaili braintechstyle@gmail.com
za 15 eur bud ako bezfarebnu alebo ako plnofarebnu verziu .

Popis modelu
Model nie je narocny na male dieliky ale velmi narocny na presnost lepenia nakolko vecsina dielov je rozmerovo velka a je nutne podliepanie niekde az na 2mm je opracovanie niektorych dielov koplikovane ale pri troche trpezlivosti /Nadavania a hadzanaia skalpelu po zemi / sa to da v pohode zvladnut
Model som navrhol z morotom ako aj z interierom kabiny a dalsimi funcnymi vecami alo je vuklapanie korby ci otvaranie dveri samozrejmostou je aj funkcne riadenie .

Mdel nie je v meritku 1: 25 vobec mali jeho rozmery sa pohybuj v rozmedzi kusu nabytku a to
586x320x330 mm

predlohou bolo skutocne vozidlo ktore sa dnes a dene pouziva vo velkej casti sveta v povrchovych baniach .
cely koncept je taky ze by malo nasledovat este par takto velkych modelov ake napriklad Komatsu d575 superdozer ,Komatsu WA 1200 , Komatsu HM 400, a ak vsetko pojde uplne ze perfektne tak by knim mohol pribudnut asi najvecsi kusok a tym je XPC 4100.


ale dost bolo kecu pridam par foto zo stavby a potom aj vysledku ako aj originalneho vozidla
Naposledy upravil/-a losllanos1 v 03 Máj 2016 18:11, upravené celkom 1 krát.





Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: KOMATSU 830 E-AC /M 1:25 / RPM studio

Príspevokod užívateľa Sumec » 04 Máj 2016 08:59

To je proste parádne :dribble: veľmi pekný kúsok nábytku :big smile:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Daniel | 58
Príspevky: 420
Bydlisko: Český Krumlov
Kontaktovať užívateľa:

Re: KOMATSU 830 E-AC /M 1:25 / RPM studio

Príspevokod užívateľa Daniel » 04 Máj 2016 11:55

Tak to je tedy hodně velká P A R Á D A ! ! ! :shocked:

Ten model na fotkách je postavený z bílé verze a přebarvený nebo je to z té plnobarevné?

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: KOMATSU 830 E-AC /M 1:25 / RPM studio

Príspevokod užívateľa atlon » 04 Máj 2016 12:29

pokiaľ dobre viem, tak je stavaný z farebného papiera , jedine kolesá sú farbené, a aj to asi len dezény :victory:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: KOMATSU 830 E-AC /M 1:25 / RPM studio

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 04 Máj 2016 13:14

Ty voe opadol som :dribble:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
KamilZ | 49
Príspevky: 61

Re: KOMATSU 830 E-AC /M 1:25 / RPM studio

Príspevokod užívateľa KamilZ » 04 Máj 2016 13:49

losllanos1: Kolik je tam dílů? Uvnitř PDF je rastr nebo vektor, abych si to mohl případně zmenšit/zvětšit? Mohl bys prosím zde pro ukázku, samozřejmě v netisknutelném rozlišení, dát pár obrázků, jak vypadá vystřihovánka a návod?

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných