iconmasterove "ulovky"

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa serpens » 31 Mar 2015 21:00

Heh, Dalibor hazdal uhlie do kotla :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa iconmaster » 31 Mar 2015 21:03

To mi nehovoris vazne :beat plaster: Vsak som ho aj videl, len som si nebol isty ci je to naozaj on. Uz davno som ho nevidel a v monterkach uz vobec a nevedel som ani o tomto jeho "vztahu" ku parnym vlakom.. Uz som mal taku prihodu, ze som omylom oslovil cudziu osobu, tak som to nechcel risknut aj teraz a vidis :haha:

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa petopato » 31 Mar 2015 21:38

:haha: Mňa sa iconmaster pýtal v nedeľu, či by to mohol byť Dalibor a ja som ho presviedčal, že nie :haha: Zase sa potvrdilo, aký je ten svet malý a Slovensko zvlášť...

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa serpens » 31 Mar 2015 21:45

Jo, bol to on, akosi sa priplietol a uz je v klube.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa iconmaster » 01 Aug 2016 20:09

Uz dost dlho som sem nepridaval ziadne fotky, tak to tu trochu ozivim po vikende.

1. Festival traktorov v Topolnikoch
Povodne som sa chystal len na kamionacky festival (vid. nizsie), len nahodou som si vsimol tuto haluz. Nakolko z tej dediny mam kamarata, ktoreho som uz davno nevidel, tak som si spravil zastavku na mojej ceste na Slovakia Ring. Na to, ze islo o prvy rocnik (akasi "bokovka" popri obecnych slavnostiach), zaujem ludi bol velky.






Truck Arena 2016, Slovakia Ring
Priznam sa, doteraz som este nikdy nebol na tejto akcii, ktora sa tradicne konala v Piestanoch (davnejsie mala nazov Truck Country). Po vyhre vstupeniek som si ale povedal, ze prisiel cas to konecne navstivit. Tak v sprievode mojich novych aj starych znamych sme sa v sobotu poobede vybrali na slovensky okruh v Orechovej Potoni. Cakala nas tam kopa nalestenych kamionov a dalsie atrakcie. Okrem vytunenych cestnych truckov sa tam objavil team Buggyra z Ciech, ktori neskor predviedli aj na okruhu, co je to 1250 koni. Pozerajuc sa z paddockov to bol naozaj zazitok, no a ten zvuk :still dreaming: Na ringu potom kruzili aj vytunenymi Scaniami a Volvami, podla tempa jazdy bez obmedzovaca :) Okrem spalenej koze som doniesol domov aj nejake fotky, z ktorych sem davam "ochutnavku":







Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 01 Aug 2016 20:14

niektoré tie kamióny išli z Čilistova, keď som išiel na obed z prechádzky a celú cestu trúbeli :beat plaster:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
maťko85 | 38
Príspevky: 1042
Meno: Martin Hašlar
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa maťko85 » 02 Aug 2016 21:08

Nádherné tahače, fakt jsem se pokochal :still dreaming: :victory: .

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: iconmasterove "ulovky"

Príspevokod užívateľa iconmaster » 14 Aug 2016 19:04

3. Slovak tow show, Hontianska Vrbica
Je to jedna z mala akcii, ktore sa konaju v nasom okoli. Ako aj nazov hovori, jedna sa o stretnutie odtahovkarov. Predosle dva rocniky som vynechal, no tentoraz som to konecne navstivil. Konalo sa to v piatok a sobotu, ja som tam bol v piatok poobede a mozno aj z toho dovodu chybalo viac pre mna zaujimavych aut (tazke odtahovky).
Okrem odtahovkarov zo Slovenska a Madarska sa prezentovali aj firmy, ktore vyrabaju tieto nadstavby a upravy aut z Polska, Nemecka a Ceska.




Návrat na "Zaujímavosti // Watch this!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný