Trabanty Egu a Babu

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži výlučne na nekomerčné ponuky kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré nie sú predmetom podnikateľskej činnosti účastníkov burzy.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk.

Inzeráty v tejto sekcii sa automaticky mažú po 60 dňoch nečinnosti!
Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 44
Majster - Kráľ lietadiel
Meno: Marek

Trabanty Egu a Babu

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 03 Sep 2020 19:38

Ahojte chalani,

tak nejako ma chytili títo blázni okolo Dana Přibáňa so svojimi expedičnými vozítkami a dostal som celkom chuť si zlepiť tieto dva Trabantíky, ktoré vyšli v abc 16/2010 a 22/2010.
Ak by sa ich teda chcel niekto zbaviť, tak sa ich rád ujmem. Ponuky píšte sem, alebo do SS :wink:

Ďakujem
HlavaXXII

Obrázok
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

martin1807 | 26
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Re: Trabanty Egu a Babu

Príspevokod užívateľa martin1807 » 10 Sep 2020 23:20

Na stránkach Fireboxu sa dá kúpiť elektronická verzia :wink: Konkrétne tu: http://www.firebox.wz.cz/egu.html
na stole: Tatra 148 S3
naposledy dokončené: QUEEN 69, Krkonošská chalupa, UDS 110p, Tatra 815 SOT

Martin1807

HlavaXXII | 44
Majster - Kráľ lietadiel
Meno: Marek

Re: Trabanty Egu a Babu

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 11 Sep 2020 08:20

No áno. Za predpokladu, že by boli tie odkliky funkčné, tak by som ich už mal kúpené :wink:
Každopádne sa mi podarilo kúpiť modely u MiGasa, tak snáď budúci týždeň budú u mňa

martin1807 napísal:Na stránkach Fireboxu sa dá kúpiť elektronická verzia :wink: Konkrétne tu: http://www.firebox.wz.cz/egu.html
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Návrat na "Kúpim // Buy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný