Aichi D3A1

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži výlučne na nekomerčné ponuky kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré nie sú predmetom podnikateľskej činnosti účastníkov burzy.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk.

Inzeráty v tejto sekcii sa automaticky mažú po 60 dňoch nečinnosti!
Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 39

Aichi D3A1

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 24 Sep 2020 10:59

Kúpim lasery a kabínku, poprípade komplet Aichi D3A1 od Hala...

Bambulo | 44
Meno: Robo

Re: Aichi D3A1

Príspevokod užívateľa Bambulo » 24 Sep 2020 21:36

Ahoj

ak chces vyslovne Aichi D3A1 , skus sa este pozriet po tom co vyslo vo FLY Model , mam ho doma a ma velmi dobre spracovanie ... poliaci hovorili ze lepsie ako Hal

https://www.super-hobby.sk/products/AICHI-D3A-VAL.html

kuratkoo | 39

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 24 Sep 2020 22:56

Ahoj,
dik za typ, pozeral som aj FLY model, ale neviem si pomoct ten od Hala sa mi páči viac, kresba, tlač, detaily, farby...
Mam ho doma, ale nemám k nemu nič, nenašiel som nikde kto by mal v ponuke aspoň lasery ak teda nerátam Poľsko, pozeral som len ČR a SK.
Tak skúšam zháňať aspoň takouto formou, som ochotny kúpiť aj komplet aj keď samotný model budem mat 2x aspoň môžem skúšať a kaziť :P
Ma to byt môj prvý Hal, do ktorého sa chcem pustiť... (niekedy)

xavi | --

Príspevokod užívateľa xavi » 25 Sep 2020 10:08

ak sa neponahlas tak pockaj par mesiacov. papierovy-modelar.sk mozno bude aj tento rok robit vianocnu hromadnu objednavku :)

kuratkoo | 39

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 25 Sep 2020 11:08

xavi napísal:ak sa neponahlas tak pockaj par mesiacov. papierovy-modelar.sk mozno bude aj tento rok robit vianocnu hromadnu objednavku :)

No jo...
Ak sa nikto nenájde, kto predá, urobím to tak... :wink:

Návrat na "Kúpim // Buy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný