MPR - město Galean /abc/ 1:150

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MPR - město Galean /ABC/ 1:150

Príspevokod užívateľa sony » 27 Okt 2011 08:40

pekné... pokračuj v nasadenom tempe.. vidno, že ťa to baví a to je super! :vicotry:
Keby som mal foto aké modely som si vymýšlal za mladi... ach jáááj škoda, že sa to nezachovalo :(
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: MPR - město Galean /ABC/ 1:150

Príspevokod užívateľa group b » 27 Okt 2011 09:08

město Galean se bude časem rozrůstat, ale je to běh na dlouhou trať. Teď nedávno jsem dostal od Burtona novou várku krabů, takže v nejbližší době budu pokračovat na katedrálním království.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: MPR - město Galean /ABC/ 1:150

Príspevokod užívateľa group b » 12 Nov 2013 10:23

Po tomto výkendu je základní projekt mrtvý, ale dohodli jsme se, že budeme v 8 lidech pokračovat na novém.
Docela se na to těším, jak se podaří čtyřem dvojicím postavit městečko tak, aby to na sebe navazovalo.
Předem avizuji, že je to město zcela fiktivní, že jeho součástí budou většinou domky z ABC od pana Vyškovského, ale zdaleka ne jen ony, že v původních MPR nebyly žádné obchody, což chceme upravit, tedy překopávat původní stavby atd atd.
Zatím jsme si připravili nějaký základ. šedé jsou ulice, světlé místo pro zástavbu. Spodní šedá A4 bude představovat náměstí.Tak držte palce. Na celé městečko máme celý rok 2014.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní