Škoda Octavia /???/ 1:??

Užívateľov profilový obrázok
petulik232 | 21
Príspevky: 69
Meno: Peter
Bydlisko: Vranov nad Topľou,Čemerné 09303,Tehelná 289
Kontaktovať užívateľa:

Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa petulik232 » 17 Dec 2012 15:44

Čo najskôr by som sa chcel pustiť do Škody Octavie

Malo by to vyzerať asi takto:


Tak poďme na to
Naposledy upravil/-a petulik232 v 17 Dec 2012 17:56, upravené celkom 1 krát.
P.E.T.U.L.I.K. 232 : Pozitronový Efektivne Transportný Univerzálny Lietajúci Inteligentný Kastrátor série 232

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia 1999

Príspevokod užívateľa iconmaster » 17 Dec 2012 16:17

Ahoj,
nie je to nahodou model od vydavatelstva Betexa? V tom pripade nie je volne stiahnutelny, ale chraneny autorskym zakonom.

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Škoda Octavia 1999

Príspevokod užívateľa borog34 » 17 Dec 2012 16:19

No neviem, veľmi rád by som sa mýlil ale model na ktorý si dal odkaz nie je v žiadnom prípade voľne dostupný ale je to sken a takéto veci tu nemáme veľmi radi :bad smile: ten obrázok tomu len nasvedčuje že sa jedná o komerčne vydaný model Octavie od vydavateľstva Betexa v mierke 1:18 :wink: takže byť tebou by som doložil fotku originálnej šmikajdy pokiaľ chcem prezentovať stavbu tu na fóre inak by som sa niečím takým veľmi nechváli (model si samosebou postaviť môžeš ale pokiaľ nevlastníš origo šmikajdu tak sem skeny prosím neťahaj bo tu pirátov a skeny nepodporujeme)

to iconmaster: áno je to model Octavie od Betexy, mám doma originály jak liftback tak aj kombík :wink:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia 1999

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 17 Dec 2012 18:06

želám ti veľa chuti do stavby a aj úspešné dokončenie :girl:
Spoiler: Zobrazit
ahoj petulik232, nechcem, aby si si myslel, že sme tu nejaký oný, čo sa bezdôvodne navážame do nováčikov, ale ak je to
stavané z nelegálneho skenu, tak to je porušenie hneď prvého bodu v tomto topicu Predmet: Prispievanie a aby som ti to vysvetlil, tak ak si si vystrihovačku nekúpil, ale stiahol z internetu (ktorú autor neuvoľnil na bezplatné stiahnutie), si v podstate zlodej (ale to si preskákala väčšina z nás z nevedomosti, lebo ja napr. koľkokrát ani netuším, či dotyčný model je legálne free, alebo to niekto zavesil načierno), podobne ako keď sa nelegálne sťahujú filmy, knihy a hudba, to som si nevymyslel, to sú zákony tejto republiky a keď sa nebudú doržiavať, môžeš byť popotahuvaný za orgán, jedine, že si si ten sken našiel na nete, ale šmikajdu máš kúpenú z obchodu, na aukre, v antikvariáte, alebo ti ju niekto daroval, no v každom prípade ten link prosím zmaž, nelegálne jednal ten, čo to na net zavesil

čiže to zhrňme, nič strašného sa nestalo, akurát link zmazať v každom prípade (ten je nelegálny tak či tak, pretože je to sken Betexáckej Octavie) a ak sa ti ten model páči, nemáš ho a chceš ho stavať tak či tak, môžeš si ho kúpiť u nejakého predajcu (pár je ich aj tu na fóre, napr. jozkin, mimapnd, možno sú tu aj viacerí, neviem), prípadne si dať inzerát do inzercie, či sa ho niekto nechce zbaviť ... je myslím na dosť divnom mäkkom papiery

petulik232 napísal:Čo najskôr by som sa chcel pustiť do Škody Octavie ktorú navrhoval môj kamoš

toto ma zaujíma, mohol by si to rozviesť prosím? :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa nevo7 » 18 Dec 2012 20:29

šmikajda - pekné slovo :big smile: :)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 18 Dec 2012 22:19

Off topic: Standa F. z českého DF-ka má v zásobe viac takýchto výrazov, napr. vyžužlávanka :girl:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Dec 2012 09:09

Off topic: Hej a to je jeden z dovodov, preco sa to tam neda normalne citat, uz sa mi viac krat stalo, ze som si musel nieco precitat viac krat, bo tam bolo viac metafor a slangu ako je zdrave :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
petulik232 | 21
Príspevky: 69
Meno: Peter
Bydlisko: Vranov nad Topľou,Čemerné 09303,Tehelná 289
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa petulik232 » 04 Máj 2013 19:20

Toto prosím presunúť do koša
:death:
P.E.T.U.L.I.K. 232 : Pozitronový Efektivne Transportný Univerzálny Lietajúci Inteligentný Kastrátor série 232

Užívateľov profilový obrázok
frantod | 45
Príspevky: 45
Meno: Franto
Bydlisko: Žilina - Bitarová

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa frantod » 04 Máj 2013 23:47

ááále!! ... prečo hneď do koša? toudi Ti to pekne napísal....

v pondelok objednaj model do konca týždńa ho máš doma a pokračujev vo vlákne s novým poznaním a poučením do života....


hodne zdaru... čakaáme na Tvoj výkon :wink:

Off topic: .. teraz som si všimol že príspevok je staršieho dáta, ale vlastne to až tak na veci nemení, či? :victory:

Užívateľov profilový obrázok
petulik232 | 21
Príspevky: 69
Meno: Peter
Bydlisko: Vranov nad Topľou,Čemerné 09303,Tehelná 289
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Octavia /???/ 1:??

Príspevokod užívateľa petulik232 » 15 Máj 2013 20:19

No vieš je tu menši problem s financiami aj s rodičmi :beaten:
P.E.T.U.L.I.K. 232 : Pozitronový Efektivne Transportný Univerzálny Lietajúci Inteligentný Kastrátor série 232

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný