Hviezdicovitá pevnosť z Malých šancov pri Čiernom /Peter Šimko-Považské múzeum/ 1:200 - HOTOVO _CUT

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 32
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hviezdicovitá pevnosť z Malých šancov pri Čiernom /Peter Šimko-Považské múzeum/ 1:200 - HOTOVO

Príspevokod užívateľa mirec116 » 17 Feb 2017 09:02

No ty kokso, čo dodať. Nemám chuť písať nič, tu sa už popísalo mnoho v tej najhoršej podobe...za ten strávený čas a nervy v tomto vlákne som mohol mať zlepený ďalší model!

MIO: mňa Tvoje modely fascinujú a nemám nič proti nim. Vyviedol som len do extrému opačný prístup k finálnej úprave modelu (žiadny terén - maximálne reálny terén). Akurát je škoda, že Tvoje modely prakticky nikde nie je vidieť naživo (ak sa mýlim, oprav ma). Aj preto dúfam, že aspoň niektoré kúsky donesieš so sebou na júnovú akciu do Trnavy, kde sa s Tebou rád stretnem.

Group: ja proti Tebe naozaj nič nemám. Reagoval som konštruktívne a mierne, aj keď v Tvojom príspevku boli polopravdy i nepravdy.

Peso: chápem Tvoje rozhorčenie, no hajzlovaním sa nikdy nikam neposunieme. Niekedy je lepšie nepísať nič, ale TO PLATÍ PRE VŠETKÝCH!

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 33
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hviezdicovitá pevnosť z Malých šancov pri Čiernom /Peter Šimko-Považské múzeum/ 1:200 - HOTOVO _CUT

Príspevokod užívateľa serpens » 17 Feb 2017 10:28

Presunul som to sem, dovod je pochopitelny.

To co sa tu zas dokazalo vyprodukavat... nemam slov. Keby to bolo prvy krat, ale toto je uz ktory? Stvrty? Piaty?

Mirec - obdivujem, ako si sa cez to preniesol. Len tak dalej. Kto tu diskusiu cital, cita, bude citat, tak pozrite sa na Mircove prispevky, tak nejak by to malo vypadat.

group b (Tomas) - toto nie je prvy krat, co ste sa s pesoicom (Stefanom) pochitili. Ak mam byt objektivny, tak tento krat to mas z vacsej casti na tricku ty. To co si napisal Mircovi hranicilo s obycajnou urazkou, to ze niekto zlepi model ako ho niekto vidal, je ciste jeho osobna preferencia a nemoze mu to byt vytykane a uz vobec za to nemoze byt osocovany/urazany. Kam ten model patri a ake kategorie na fore su, prosim nechaj na adminov/moderatorov. Nie je to prvy krat, co sa tu nieco taketo udialo a dobre vies, ze Stefan ma prchku povahu, tak naco si to takto eskaloval?

pesoico (Stefan) - chapem o co ti slo, ale prosim ta, tie vulgarizmy sem proste nepatria. Ako napisal Mirec, nic tym nevyriesis. Cital som tvoju SS a bola by to skoda.

vsetci ostatni - taketo diskusie, nech ich zacne kto kolvek su zbytocne a neprinesu nikdy nic dobreho, skor naopak. Nabuduce, ked bude mat niekto potrebu vylievat si tymto stylom srdce, tak nech sa na chvilu zastavi a pouvazuje o tom, ci ten cas a energiu nevie vyuzit aj rozumnejsie. Toto vysava energiu z celeho fora a pani, ak s tym neprestanete, zabijete si forum... Je toto vas ciel?

group b (Tomas), pesoico (Stefan) - ocividne mate problem vzajomne vychadzat, tak som vam chcel vo vasom profile vzajomne medzi sebou nastavit nepriatelstvo, ale ani ako administrator nemam pravo (kedze, je to sukromna vec uzivatela). Tak kazdeho z vas, poprosim pre dobro celeho fora a papieroveho modelarstva, chodte do svojho uzivatelskeho panelu/nastaveni a hore v poslednej liste je polozka Priatelia a nepriatelia. Prejdite na nepriatelov (v lavo) a napiste si tam nick toho druheho a dajte odoslat. V zasade co sa stane, je ze sa vam prispevky od daneho uzivatela budu zobrazovat iba ako hlavicka, ktoru si potom mozete rozkliknut a precitat si cely prispevok. Je len na vas, kto z vas je vacsi chlap a dokaze sa kontrolovat.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Neaktuálne témy // Obsolete Topics"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný