PzKpfw II ausf. C by marek

Užívateľov profilový obrázok
Pushkin | --
Príspevky: 256
Meno: Jano
Bydlisko: Praha

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Pushkin » 09 Nov 2010 17:08

Toto vlákno sledujem a poviem Vám, že máte všetci dosť dobrú výdrž.
Marek a ty tiež.
Tvoje dôkazy nás dostali do kolien. Musím ti povedať, že si určite zábavný a srandista. Ale zároveň ti musím napísať, že my sme tiež srandisti ale nie naivní blbci...

Off topic: ...tá fotka s tým predným obalom "orezaná v skycáry" to ma úplne odrovnalo.
....a ešte k tomu má aj exif vymazaný...to som nevedel, že "skycár" to dokáže.


Navrhujem
..."trikrát a dosť"... (dva dôkazy už boli).
...abo žeby zbierka na model ...(aj to sme tu už mali, ale ten sa aspoň priznal).
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa serpens » 09 Nov 2010 17:11

Zbierka by ani nebol problem, ale zasluzi si? Keby priznal farbu, ale myslim, ze uz je neskoro. Vlakno pojde casom do Vrakov, ale nech sa to teraz nemusi hladat, tak ho drzim tu.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa pet1972 » 09 Nov 2010 17:30

Ja osobne by som poprosil foto jednej celej strany s pravitkom tridsatcentimetrovym, podla toho zistime urcite ci je to scan (aj ked osobne si myslim ze to je uz asi zbytocne....)

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1790
Meno: Paľo

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Paly » 09 Nov 2010 17:44

A pritom stačilo tak málo, priznať sa a hotovo, nekrútiť sa stále dokola ...... tá fotka obalu stiahnutá z netu to ma trochu dorazilo ...... len cez ,,praobyčajný,, google som ich našiel zo 20, rozmer si v nejakom programe tiež môžem spraviť aký ma napadne.... že niekto nevie že sa sem nesmú uverejňovať stavby scanov, pokiaľ nemáš kúpený originál, to sa môže stať hocikomu, aj Ďuri žiačik to tak mal keď robil StuG IV ak sa pamätám, ale to bolo strašne dávno :) ....upozornili ho, povedal OK, dokúpil originál a nič sa nestalo- prečo to tak nespravíš aj ty? Kľudne lep ďalej, stačí sa zaviazať že si ten originál kúpiš a potom keď ho budeš mať doma, dáš nám dôkaz a vycapíš tu fotky zo stavby. ......ja len v kútiku duše dúfam, že také niečo ako odfotiť si originál niekde u predajcu a nekúpiť ho a potom tvrdiť že to je tvoj sa nemôže už stať......možné je dnes už všetko....
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
ELEFANT | 52
Príspevky: 1267
Meno: Radek Lamche
Bydlisko: Dolní Benešov ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa ELEFANT » 09 Nov 2010 17:48

Kašlite už a to chlapi.Marek si koupí origoš,přizá se ,že udělal chybu a je to.Není třeba hned zatracovat, chybu udělá každý,ale jak z toho ven?Marek neboj nikdo tě neukousne jen hrej ferově a čestně a je to :vicotry: CO TY NA TO ? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1790
Meno: Paľo

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Paly » 09 Nov 2010 17:53

Ak moje príspevky pôsobia zatracujúco tak sa ospravedlňujem, ale nieje to tak na to dám hlavu :confuse: . Len vravím- kúp originál, a všetko je ok. Naše kecy okolo toho sa odtiaľto potom vymažú..... kebyže mám doma originál tohto modelu, bez problémov by som ti ho poslal, hoc aj zadara.
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3654
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 09 Nov 2010 18:16

Chimenes napísal:
marek150 napísal:toto je dvokaz :greedy: :haha: Obrázok


Pro mne tedy ne.

No pre mňa by aj bol. Ale asi nie o originálnosti modelu... :dhh:

marek150, podľa tvojich údajov si vo veku, kedy sa mne o internetovom fóre ani nesnívalo...
V každom prípade mám dojem, že ak ťa baví to, čo tu predvádzaš, tak si asi na nesprávnom fóre, lebo mňa (a "zopár" ďalších členov) to určite nebaví.
O tomto to tu nie je....
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa iconmaster » 09 Nov 2010 20:15

Voe, to je ale uzitocne vlakno, 4 strany plne ziadnej stavby. A najlepsie, ze typek reaguje smajlikmi. Uz tolko ludi sem napisal svoj nazor a chce poradit mladikovi, kto je ale asi mudrejsi nez ktokolvek. Vela zdaru do pokracovania :nothing to say:

Užívateľov profilový obrázok
Pushkin | --
Príspevky: 256
Meno: Jano
Bydlisko: Praha

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Pushkin » 09 Nov 2010 20:17

Tam boli odpovede .... už to upravil - vysmajlíkoval.
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: PzKpfw II ausf. C by marek

Príspevokod užívateľa Patero » 09 Nov 2010 20:38



Marek150: týmto ťa verejne napomínam za nevhodné správanie. Som si vedomý tvojho veku, ale to nieje ospravedlnenie na nekonečno. Tu tvoje príspevky čítajú a seriozne sa nad nimi zamýšlajú aj podstatne starší ludia ako si ty, preto je potrebné dodržiavať aj nejaké nepísané pravidlá medziludskej slušnosti. A vonkoncom nieje vhodné ludí vodiť za nos. Ale na to časom prídeš sám. Dúfam.

Ostatných poprosím o zhovievavosť a toleranciu vo svojich reakciach. Buď si Marek vstúpi do svedomia, alebo nie. Podla toho sa odvinie jeho ďalšie účinkovanie na tomto fóre.

Túto tému momentálne zamknem. Marek150, ty máš možnosť mi napísať súkromnú správu (SS) a objasniť mi svoje konanie.

Ďakujem za pochopenie.

Moderátor vojenskej techniky.


---------------------------------------------------------------
Aby som ešte objasnil dôvod zamknutia témy. Je to bohužial velmi nepopulárne riešenie, ale v tomto prípade sa domnievam, že je nevyhnutné až do chvíle, pokial si autor témy nevstúpi do svedomia a nezačne s ostatnými jednať seriozne. Taktiež sa domnievam, že mal dostatok priestoru na to, aby priznal farbu a nevodil ludí za nos. Pevne verím, že keď zmení svoj prístup k luďom na fóre, určite mu ostatný dajú druhú šancu.
---------------------------------------------------------------



Návrat na "Neaktuálne témy // Obsolete Topics"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný