Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Dioráma - Trenažér 1:25

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Dioráma - Trenažér 1:25

Príspevokod užívateľa omron22 » 17 Nov 2014 20:19

Salut Pani od papieru,
nakolko recyklujem a nedupem, tak som si ponechal na horsie casi kabinu zo zila 130,pretoze som si myslel, ze sa mi budu pekne otvarat dvere popri tych oblinach ,no opak bola pravda.Druha varianta bola este dorobit kratky podvozok a urobit tahac navesu.Tento sen si este tajne nosim niekde v zakuti mojej gebule. Casu malo, prace vela,ale psychohygiena nepusti a zafungovala takto. Dostal sa mi do ruk model verejneho priestranstva so stromcekmi.Tak ma napadlo, ze vyuzijem stromceky ,ale nevedel som ako. Skusal som modely, ale dajako sa nehodilo nic a f1 forum team uz vuubec hehe.tak som skusil len tak tu kabinu zo zila. Potom sa mi vynoril obraz z vlaku, ked cestujete do bratislavy, tak v takej dedinke je stara oktavia pred domom vystavena v celej krase na kamenoch. Kabinu som trochu pomaloval.Robil som to 1 krat. Bavilo ma to.Teraz chcem dat tu kabinu na kamene a podopriet drevami a nejako to orezat do kompozicie a navodit atmosku , ze sa tam chodia deti, samozrejme ruske, hravat , ako trenuju jazdu na kamione.
Fotos:


Zaklad je dost velky, budem z toho rezat A3,A4, budem uvidiet


Kabina pomalovana, vodove farby


Trochu detailu nezaskodi




Nahlad a sproba serencik, len tak cvicne skusim, ako zahraju kamene a stare dosky...
s pozdravom Lu

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Trenažér 1:25

Príspevokod užívateľa omron22 » 24 Nov 2014 13:25

Salut Pani
Naformatoval som to, dorobil som to, od kamienkov a zeme som upustil, nechal som to len take modelovo maketove ,
nasiel som aj foto tej oktavie na kamenoch.Pre naladu som robil aj CB fotografie..













Návrat na "Diorámy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní