ivantovky, plechy, kolajnice, tehly, palety a ODLIATKY

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.


V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
stepdown | 44
Príspevky: 15
Meno: Stano
Bydlisko: Topolcany

Re: plechy a matky

Príspevokod užívateľa stepdown » 12 Mar 2016 07:20

Ahoj,

Nebudu sa dat nahodou este v najblizsej dobe objednavat nejake matice?

Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: plechy a matky

Príspevokod užívateľa terenkoza » 13 Mar 2016 13:08

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
stepdown | 44
Príspevky: 15
Meno: Stano
Bydlisko: Topolcany

Re: plechy a matky

Príspevokod užívateľa stepdown » 13 Mar 2016 19:01

Uz mam objednane zo Sava-model....

Diky

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: plechy a matky

Príspevokod užívateľa terenkoza » 26 Mar 2016 13:08

halo :victory:

prislo mi par dotazov k lepeniu tehal, ze co tomu uskodi a co nie. no uskodi len to, ked ich nemas a chces, ale to plati asi pre vsetko :victory:

skusky tehal a lepidiel:

1, sekundove lepidlo

Obrázok Obrázok

sekundak nechava viditelne stopy po lepidle. ked som to lepil, tak som musel trochu tehlu "naimpregnovat", lebo to salo lepidlo a potom zalepit. sice je to sekundove lepidlo, ale lepil som to asi pol minuty.

2, plastacke lepidlo revell

Obrázok Obrázok

nieco podobne ako sekundak, ale v ruzovom. stopy po lepidle su trosku mensie, ale ani toto mi velmi nevyhovovalo. aj revell aj sekundove lepidlo je pre lepenie tehal velmi riedke. ten, kto chce mat pancierove, nerozbitne tehly ako ja modely, tak si ich pred lepenim moze naimpregnovat :shocked:

3, chemopren univerzal

Obrázok Obrázok

chemopren je o poznanie lepsi ako vyssie uvedene dve lepidla. na prvej fotke vyborne, ale ked som naniesol chemopren na tehlu a nechal ho zaschnut, tak pri urcitom uhle pohladu je tam flak ako na druhej fotke. ked sa clovek na to pozre priamo, nevidno nic, ale pod urcitym uhlom vrstva chemoprenu odraza svetlo.

4, HERKULES

Obrázok Obrázok Obrázok

neni o com. nech si kto chce co chce, herkules opat vitazom. nevtiera sa, nemaze, a LEPI! stopa po zaschnutom herkulese je sice viditelna, ale to uz lepici, co lepia papierove modely isto nespravia a nezamazu cele one lepidlom :shocked: pre mna, jednoznacne herkules :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: ivantovky, plechy, kolajnice a TEHLY

Príspevokod užívateľa Jolaus » 26 Mar 2016 14:16

Marek pekná foto prezentácia. Určite to veľa ľudom pomôže. A možno aj mne keď ich budem niekedy lepiť do kopy :)
:wink: :victory:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: ivantovky, plechy, kolajnice a TEHLY

Príspevokod užívateľa petopato » 26 Mar 2016 19:55

Tie tehly sú výborný nápad, aj keď ešte neviem načo mi budú, ale určite si ich zaobstarám...

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ivantovky, plechy, kolajnice a TEHLY

Príspevokod užívateľa terenkoza » 22 Máj 2016 11:13

halo :victory:

vazeni, vsetci co ste kupili posledne odo mna kolajnice, tak sa mi nahlaste do spravy, pravdepodobne mate uchyty len na polku prazcov, zle som to nabalil. tak to dodam. len fakt netusim kto ste kupovali.

marek
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ivantovky, plechy, kolajnice a TEHLY

Príspevokod užívateľa terenkoza » 28 Jún 2016 15:45

halo :victory:
tak motika vystrelila a svetlo sveta uzreli plechy v mierke 1:32/1:35 :) su dva druhy - slza a rebro. cena je 7EUR alebo 180czk.

Naposledy upravil/-a terenkoza v 02 Aug 2018 22:06, upravené celkom 1 krát.
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ivantovky, plechy, kolajnice, tehly, palety

Príspevokod užívateľa terenkoza » 28 Sep 2016 19:44

T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ivantovky, plechy, kolajnice, tehly, palety

Príspevokod užívateľa terenkoza » 08 Dec 2016 17:37

halo :victory:

mili modelari, kto chcete z tu uvedeneho tovaru si nieco objednat, tak mi napiste ss-ku. do konca roka ceny ostavaju take ake su, od noveho roka sa budu upravovat smerom HORE. takze po 1.1.2017 uz len za upravene ceny. o kolko ?? netusim, vyjadrit sa musi vrchnost.
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní