Tričká s logom papermodelers.sk

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.


V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.

Mal by som zaujem o tricko

Hlasovanie ukončené 20 Mar 2017 08:21

Áno
25
100%
Nie
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 25
Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: Tričká s logom papermodelers.sk

Príspevokod užívateľa MIO » 01 Júl 2017 23:42

Aj v Modre máme radi modrú :victory:

Obrázok

Ďakujeme Mišovi / Vrsovi / za super typ na výrobcu :wink: Bezproblémová komunikácia a zaslanie :haha: Ešte raz dík !!!

PS. A hlavne mali veľkosť aj na mňa !!! :dhh: Kto nevidel dnes na MYJAVE neuverí...... :bad smile:

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Tričká s logom papermodelers.sk

Príspevokod užívateľa majos » 02 Júl 2017 21:35

Takze ano, Modransky modelarsky klub neoficialne existuje:) Dnes sme pokrstili tricka, nedavno sme mali aj nulte stretko, dali sme aj Ancikrista (aby nam to nahodou nevymazali, skvela IPA).

Asi budu byvat stretka v Jame, vsetci su vitani. MIO, diky za triko! Aloha, M
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
Richibox | 33
Príspevky: 218
Meno: Richard
Bydlisko: Michalovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tričká s logom papermodelers.sk

Príspevokod užívateľa Richibox » 01 Máj 2018 21:48

Príspevok staršieho dáta, ale obnovím to, keďže neviem či sa niečo poriešilo alebo nie. Pribudla u mňa možnosť vyšívania, to len tak na okraj. Cenu sa grafiku by som v tomto prípade neúčtoval, inak je to cca 10€ za prípravu šablóny. Vyšívanie loga a nicku vpredu počítam okolo 3-4€, chrbát cca rovnako keďže je tam len text. Čo sa týka potlače, ak by sa objednávka z Adleru urobila naraz, viem jedno tričko urobiť za 7€. Potrebujem len logo a font na mená. Tak sa skúsme dohodnúť ak je to ešte aktuálne. Teoreticky by bolo možné to doručiť na Bulldog 26.5
Drawing: Илью́шин Ил-18 ČSA
Constructing: TATRA 815 CAS 32

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný