motor V6 mierka cca 1:12 ?

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

motor V6 mierka cca 1:12 ?

Príspevokod užívateľa igy.galos » 10 Feb 2015 22:12

Hm...tak ma kopla múza a pustil som sa konečne zas do práce...tentoraz do niečoho,čo som ešte nerobil... :victory:


Je to len improvizovaná stavba bez konkrétnych podkladov...mám v pláne postaviť auto,nejaké hodne detailne vypracované retro,ale tentoraz od piky...teda od motora...Keďže som dosť dobre neodhadol veľkosť bloku motora,bude to asi väčší model než som predpokladal...ale prdieť do toho...fakt ma to zas chytilo a baví ma to...a o nič iné tu vlastne ani nejde... :) Postavím motor s prevodovkou a ďalej sa uvidí... :-)
Naposledy upravil/-a igy.galos v 14 Feb 2015 14:48, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Feb 2015 22:25

ako, nechcem ti do toho kecať, ale motory sú rôzne :P

Obrázok
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa igy.galos » 10 Feb 2015 22:32

Až do takých extrémov by som asi nešiel... :-)

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa serpens » 11 Feb 2015 08:58

Mat podklady, tak by to bol celkom pekny model. Igor dopln si do nazvu o aky motor ide, priapadne co za auto to ma vo vysledku byt a tiez mierku.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa igy.galos » 11 Feb 2015 17:55

Hm,to bude problém...nerobím konkrétny model...bude to celé čisto vlastná konštrukcia,ktorej výsledok je aj mne ešte veľmi hmlistý...systém,,kam až ma to pustí,,... :-) takže nie je veľmi čo dopľňať...

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa iconmaster » 11 Feb 2015 18:28

Ked uz mame zauzivany system nazvov vlakien model / autor-vydavatel / mierka, potom aspon nieco take ze Motor V6 /igy.galos/ 1:16
Predsalen to dava viac informacii pri prehliadani sekcie, nez daky smajlik...

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa igy.galos » 11 Feb 2015 18:45

OK,chlapi...viete fakt povzbudiť...asi som sa ocitol v nesprávnom fóre...sorry...Myslel som,že je to tu o tvorbe z papiera...nemám nič proti vystrihovačkám,ale vystrihovačka je vopred daný projekt ,ktorý pri dávke trpezlivosti a potrebnej šikovnosti podľa presného návodu zlepí,lepšie alebo horšie,každý...ale nedáva veľa možností na vlastné uplatnenie...hlavne preto robím vlastné modely...bez podkladov,bez názvov a nezmyslov...lebo ma baví tvoriť z papiera...Nejde mi o uznanie,ale vaše reakcie ma rozladili dostatočne na to,aby som zvážil svoju účasť v tomto fóre,v ktorom zjavne nemám čo ukázať...Díky. Veľa zdaru a radosti v lepení.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: motor :-)

Príspevokod užívateľa serpens » 12 Feb 2015 08:50

Ahoj Igor,

Nemyslim, si ze by tu niekto reagoval nejak zle. Pravidla su tu rovnake pre vsetkych a prvidlom je pomenovat vlakno v style nazov modelu /autor/ mierka. V tvojom pripade to moze vypadat napr. takto Motor V6 /igy.galos/ 1:? Keby si tu kazdy dal nazov typu motor :), auticko, traktor, lietadlo, tak by som chcel vidiet toho chudaka, co sa bude po dvoch mesiacoch snazit dopatrat nejakej konkretnej temy. Tie nazvy maju svoje opoodstatnenie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
igy.galos | 53
Príspevky: 54
Meno: Igor
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: motor V6 mierka cca 1:12 ?

Príspevokod užívateľa igy.galos » 14 Feb 2015 14:55


Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: motor V6 mierka cca 1:12 ?

Príspevokod užívateľa serpens » 15 Feb 2015 22:56

Pripomina mi to trochu HEMI.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný