Lamborghini Huracan /free/ 1:10

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Lamborghini Huracan /free/ 1:10

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 10 Okt 2015 16:08

Caute,po dlhej dobe som nieco zlepil a volba padla na tento model.
Uvidime co v buducnosti,lebo tunit a dotvarat sa tam da doslova vsetko. Ak tak by som tam poriesil intik, kolesa a aspon imitaciu motora.
Malou chybou, z casti aj mojou, su nie moc dobre zlepene niektore miesta, totiz velky diel a tvarovany v dvoch osiach je casty problem mnohych modelov.
Zatial pridavam foto "originalu" (teda nijak neupraveneho modelu).
Naposledy upravil/-a mato_kolo v 11 Okt 2015 11:33, upravené celkom 1 krát.
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lamborghini Huracan 1:10 /net/by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 10 Okt 2015 16:13


Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lamborghini Huracan 1:10 /net/by mato_kolo

Príspevokod užívateľa nevo7 » 30 Nov 2015 14:18

Dobrý model, aspoň nemusím kupovať kovový. Hneď som ho aj stiahol z netu. Ale to musí byť obrovské. :haha:

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lamborghini Huracan 1:10 /net/by mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 30 Nov 2015 22:10

Ano je to dost velke, mozno som mierku zle odhadol, totiz tlacil som z originalu na 1 A4 dve strany... Origo by to bolo este raz take velke... a to uz ani neni kam dat...

Paci sa mi od tohoto autora aj Audi R8 a BMW (to je dokonca s intikom...) takze ako vide cas sa doho asi pustim, R8 uz mam vystrihnutu, mozem zacat retus a lepit :D

Off topic: Apropoo kupovat kovovy mozno nie ale videl som ho v Tescu, tiez relativne velka mierka - 1:14, ako detska hracka RC, velmi pekne prepracovany - cena okolo 35€ (a z tej istej kolekcie Lambo Aventador a Audi R8 1:14 v akcii dokonca za +- 16eur :P no nekup to :dribble: )
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lamborghini Huracan /free/ 1:10

Príspevokod užívateľa nevo7 » 28 Mar 2020 11:12

Teraz je čas to dokončiť a dal som to. Trošku niektoré diely sú v 3D dizajne, talianska trikolóra.

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Lamborghini Huracan /free/ 1:10

Príspevokod užívateľa LuPa » 02 Apr 2020 20:50

SIkovny si, vyzera to pekne aj v trikolore :wink: Mriezky su nejake doplnky ci je ta struktura vytlacena na papieri len? Motor si teda modeloval?
SKusal som to stiahnut a vyskocilo mi ze trojsky konik...http://www.papercraftsquare.com/lamborg ... nload.html, da sa to aj inde ziskat?

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lamborghini Huracan /free/ 1:10

Príspevokod užívateľa nevo7 » 08 Apr 2020 20:04

Mriežky sú kovové jemné dierované pletivo /nafarbené čiernou fixou/ a pod tým vytlačený dizajn na papieri z modelu. Motor je tiež vytlačený len na papier, len som tie žiabre okolo trošku porobil a prekryl to krytom s fóliou.
Je to z tejto stránky http://yoshinydesign.blogspot.com/2015/ ... craft.html prípadne napíš mail, pošlem Ti to.

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný