Škoda Forman /abc/ 1:32

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
well_hidden | --
Príspevky: 36
Kontaktovať užívateľa:

Škoda Forman /abc/ 1:32

Príspevokod užívateľa well_hidden » 13 Jan 2016 09:39

Ahojte

po dokončení T148 S3 a před dalším plánovaným modelem jsem si střihl oddychovku v podobě Škody Forman, která vyšla v ABC.

Obrázok

Stavba mi zabrala cca večery na cca měsíc. Chtěl jsem si oddechnout, tak jsem tomu moc nedal, a hlavně na kolech je to docela vidět. Model byl relativně bezproblémový. Z mého pohledu byly problematické oblé nárazníky, tam mi to moc nesedělo. Potom napasování předních světel na místo, tam na sebe také neseděly díly. Ovšem nejzajímavější byla přední náprava, která neobsahovala žádnou konstrukční oporu. Musel jsem ji přez výstuhy přilepit k žebrům, jinak by se zasouvala dovnitř.

Nicméně na to, jak jsem to flákal, to nevypadá až tak tragicky, když pominu tu pekelnou barevnou kombinaci. Chvíli jsem přemýšlel, jestli to nepatří do sekce sport :)

Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


No a teď už příprava na další kousek.

Zdraví
VV

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Forman /abc/ 1:32

Príspevokod užívateľa nevo7 » 22 Jan 2016 15:04

Len koment k výtlačku modelu. Vôbec sa nepodobá predok, ako maska medzi svetlami, ani svetlá. To nie je Favorit, ale Samara, ci Olcit. Zvyšok pekný model.
Ale spravil by som ho bez tej záhradky, to sú hrubé diely, nič pekné a reálne.

Užívateľov profilový obrázok
well_hidden | --
Príspevky: 36
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Forman /abc/ 1:32

Príspevokod užívateľa well_hidden » 25 Jan 2016 11:56

Zdar,

je fakt, že ten předek bylo nejtěžší spasovat. Nejhůř tam seděly díly na sebe. Souhlasím, že čumák je nejméně povedená část modelu. Zbytek se mi zdá, že odpovídá. Zahrádka se mi docela líbila, tak jsem jí tam nechal. Na střeše byly předklreslená místa k nalepení, přišlo mi to jednodušší, než je nějak retušovat.
Byly tam horší věci, které se mi fakt nelíbily. Jednak šlo na předek přidělat přídavné světlomety, ty jsem vynechal. A potom na zádi byl kolem celého okna takový divný pekelný spojler. Ten jsem zrušil, a nechal z něj jen tu spodní část pod zadním oknem.

VV

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný