Tatra 613 - chromka /Dody, interier scratch - Mato_Kolo/ 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 - chromka - Dody, interier scratch - Mato_Kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 04 Jún 2016 22:51

O interieri som ti pisal, musim ho este dokoncit a bude podla vsetkeho v spolupraci s Dodym vydana dalsia tatra, a ta uz by mala mat tento interier :-) Len mam toho teraz akosi vela, oprava domceku a podobne.... chvilu to asi potrva... treba byt trpezlivy :-)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613 - chromka - Dody, interier scratch - Mato_Kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 27 Júl 2016 00:19

Ahoj, aby ste nemysleli ze sa nic nedeje, interier co sa tyka dielov bol dokonceny z mojej strany a zaslaty Dodymu na dokoncenie navodnej kresby. Diely su ale rozlozene na papieri tak aby kazdy pochopil co kam ide aj bez navodovky...
Verim ze si v blizkej dobe Dody najde cas na to aby tento nadherny model dokoncil do plnej tlacenej podoby s interierom :)

No a ja medzicasom radim kamaratovi co s dalsim zatial 3D modelom starsej sestry tejto tatry (t603) a ked vsetko vide ako ma tak dalsia nadherna tatra uzrie svetlo sveta:)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní