Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Príspevokod užívateľa vasik1 » 30 Apr 2009 10:55

WanRayen napísal: podporujme slovenských tvorcov a modelárov a potom zahraničných.

Pardon, nesuhlas - ako nahle bolo umoznene na model day sutazit zahranicnym modelarom prosim selektovat modely nie tvorcov. ostatne suhlasim co bolo napisane (kategorie, opakovane nosenie modelov...)

samozrejme aj ja sa chcem podakovat za super akciu a ocenenie mojej (nasej )prace.
P.S. mnohi pisete slava vitazom cest porazenym - na model day nie su porazeni - TOTO NIE JE MOJ SUBJEKTIVNY NAZOR, TO JE PROSTE FAKT :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Príspevokod užívateľa WanRayen » 30 Apr 2009 15:17

vasik1 napísal:Pardon, nesuhlas - ako nahle bolo umoznene na model day sutazit zahranicnym modelarom prosim selektovat modely nie tvorcov. ostatne suhlasim co bolo napisane (kategorie, opakovane nosenie modelov...)


takže si tiež za to aby sa najskor podporovali slovensky tvorcovia vlastných modelov a až potom zahraničný? to som napisal :)

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Príspevokod užívateľa Patero » 30 Apr 2009 18:59

ja ešte zareagujem na Serpensa:

Nevidím dôvod na rozdvojovanie všetkých kategórií. Problém s množstvom a rôznorodosťou modelov je viacmenej v bojovke, tak si myslím, že kludne by sa mohla rozdeliť len bojovka. Ostatné by mohlo ostať po starom, eventuálne by sa k problematike v kategóriach mohli vyjadriť borci, ktorých sa tá daná kategória týka.
Čo sa týka toho posúdenia a rozdelenia, že ktorý model je farbený a ktorý nie, tak tam by bolo pravidlo jednoduché. Ak je model nafarbený, tak nieje o čom. Ak je model z časti nafarbený syntetikou/akrylom, tak šup ho do farbených. Ak je patinovaný, tak šup ho do farbených. A v tzv. čistých by ostali len retušované modely a modely, ktoré majú retušovacou farbou (asi vodovkou) zafarbené niektoré drobné súčiastky.......

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Príspevokod užívateľa WanRayen » 30 Apr 2009 19:19

Ja chcem Sci-fi. No Sci-fi kategória bude samostatná vtedy, ak moja dcéra bude mať bradatých vnukov :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
ultra | 50
Príspevky: 280
Meno: Peter
Bydlisko: Levice

Re: BB Model Day 2009 - MS v PM /25.04.2009/ Banska Bystrica

Príspevokod užívateľa ultra » 30 Apr 2009 19:47

myslim ze vytvorit novu kategoriu ako SCI-I nieje problem....ak budu aspon 4 ucastnici na sutazi. Tak ako sa vytvorila aj kategria Vlaky (Zeleznicna technika)

Návrat na "Archív 2009"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní