Úlovky z Ebay/Aliexpres

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Úlovky z Ebay/Aliexpres

Príspevokod užívateľa Oliver » 01 Jan 2020 17:22

Tie tvarovátka mám doma a zatiaľ sa zdajú byť dobré. :-)
Oliver

Na stole: Jagdpanzer 38(t) Hetzer
Naposledy dokončené: Messerschmitt Bf 109E-4

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

iconmaster | 31
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 30 Mar 2020 23:42

iconmaster napísal:Máte niekto skúsenosť s vodolepkovým papierom z Číny? Napr.: https://www.aliexpress.com/item/32639632688.html
Cena je celkom zaujímavá už od 10 ks a majú aj bielu verziu, resp. kombinované balenie.
Prípadne ak sa nájde niekto, kto by to tiež skúsil, tak môžem to objednať a rozdelíme v Nitre..

Nikto sa neozval, ja som si to objednal a medzičasom stihol aj otestovať, takže recenzia:
Tip: Link: Dekálový papier
Cena: 14,7€ za 20 ks (10x biele, 10x priehľadné pre laserovku)

Keywords: waterslide decal paper (laser / inkjet)
Info: v našich končinách sú asi najviac rozšírené dekálové papiere od českého výrobcu Propagteam. Z tých jedna A4 vychádza okolo 3€, čo nie je hrôza, ale niekedy sa ťažšie zháňa niektorá verzia. Tieto z Číny sú podľa prvých skúseností rovnako dobré. Je to zároveň presný rozmer A4 (ten od Propagteam je trochu užšia, navyše má cca. 10 mm netlačiteľný okraj). Pracuje sa s nimi dobre, veľmi rýchlo sa oddelia od podkladového papiera po namočení do vody, netrhajú sa a sú mierne elastické. Čo sa týka krycej schopnosti, mohla by byť trochu lepšia, ale lepšie kryjú hádam len tie originál vodolepky robené sieťotlačou..
Sú rôzne balenia a tiež iba číre alebo biele. Ja som zháňal verziu pre laserovky, ktorá je trochu drahšia od tej pre atramentové tlačiarne, i keď neviem, či je medzi nimi vôbec nejaký rozdiel..
Ako referenciu môžete pozrieť vodolepky na mojom návese Benalu alebo niektoré vodolepky Petopatovej hasičskej Tatrovky.

pisho66 | 36
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa pisho66 » 07 Máj 2020 15:36

Tip: Link: Pletená nylonová šnúra
Cena: 4,29€/180 m.

Keywords: chinese cord, nylon chinese knot
Info: Pletená nylonová šnúra, dá sa nájsť v rôznych hrúbkach 0,4 - 3,5 mm, farbách a dĺžkach
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný