Striekacie pistole

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Aug 2010 08:36

Chcel by som si v blizkej dobe kupit striekaciu pistol, len sa medzi nimi neorientujem. Zvazujem nejaku dvojcinnu.

Vie niekto poradit znacka/typ? Diki
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa Panther » 16 Aug 2010 09:44

Neviem či ti to pomože ale pozri sem.http://modelforum.cz/viewtopic.php?f=19&t=822
Mimochodom ja mam Fengdu Bd-130e lebo bola vtedy najlacnejšia :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Aug 2010 10:10

Diki popozeram, ja si pamatam z BB z jednej vystavy dakeho predajcu a ten mal pistole, ktore sa mi lubili, ale nemozem si spomenut na nazov - mari sa mi nieco na E alebo I...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa ivant » 16 Aug 2010 14:46

aku si kupiš taku budeš mat :wink: ja mám dvojčinnu a neviem to porovnat bo mám iba jednu s druhov som ani nerobil, jedine čo som pozeral ked som kupoval bola cena a aké tenké hadíky dokáže robit ale to záleží aj od farbi aku používaš ttak študuj :P jaj a ešte aby mala črevá kovové žiadna umelina

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Aug 2010 15:27

No ved prave, mne je to v podstate jedno, moje poziadavky su, aby sa to nerozpadlo po dvoch dnoch a aby to nestriekalo taky mrak ako fixirka... a aby som pri tom nehresil ked s tym budem robit :p
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
tunnelDT | --
Príspevky: 202
Meno: jano
Bydlisko: Detva

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa tunnelDT » 17 Aug 2010 16:20

Je to aj o tom kolko za nu chces dat, mne cez ruky presla Fengda, dve Revellky a jedna Evolution od Harder and Steenbeck, vsetko su to dvojcinne. No za dobru a pomerne nizku cenu a vysoku kvalitu by to mohla byt Ultra tiez od Harder and Steenbeck http://www.prakticke-naradie.sk/product/ultra-2206/
tuto som sice neskusal ale spolocny znak pre pistole tohotu vyrobcu je rovnake telo (infinity, evolution , ultra- ta ma trosku ine telo kvoli sposobu pripojenia nadobky), zvysne veci ako trysky a ihly sa daju kombinovat medzi modelmi

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa serpens » 18 Aug 2010 08:34

Diki to su presne tie znacky, uz len tych predajcov zohnat :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa Panther » 18 Aug 2010 09:08


Užívateľov profilový obrázok
tunnelDT | --
Príspevky: 202
Meno: jano
Bydlisko: Detva

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa tunnelDT » 18 Aug 2010 15:20

Harder and Steenbeck cez www.prakticke-naradie.sk to je slovensky dovozca tejto znacky. Bezproblemove jednanie.

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa sony » 18 Aug 2010 17:50

ja osobne mám túto Fengdu a je to parádička http://obchod.valka.cz/product_info.php ... ngda-BD203
striekal som s ňou Zebru. Veľké plochy zvládla dobre i ked vo viacerých nástrekoch dával som jemné filtre farby aby mi neurobilo zaliatím pomaranč. A detaily parádička... 0,3mm hovorí za všetko :wink:
Papierový člen plastikového klubu

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní