Striekacie pistole

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 44
Víťaz Foto mesiaca
Meno: Roman

Re: Striekacie pistole

Príspevokod užívateľa Roman » 14 Aug 2017 15:30

-aj ja striekam tak 5-6 modelov za rok.
- do 3 dni mozes tovar vratit bez udania dovodu

iconmaster | 29
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 14 Aug 2017 18:10

Podla mna na zivotnost bezolejoveho ma vpylv aj sposob pouzivania. Ak ho obcas nechas vychladnut a oddychnut, hadam vydrzi aspon do tej zaruky :haha:

Fito | 42
Admin
Meno: Fito

Príspevokod užívateľa Fito » 15 Aug 2017 08:09

Akoby som to :beaten:
Tovar vrátený bez udania dôvodu :P

1. kompresor hučal "jak sviňa® "
2. Tlak po zapnutí pištole kolísal, a to teda že celkom dosť
3. Kompresor už zjavne predo mnou niekto používal, keďže bol prívodný kábel zababraný od farby a chýbali nálepky na obale

Asi toľko k tomuto, idem pomaly googliť, alebo sa vrhnem na prestavbu toho chladničkového, čo mám pod stolom...

toudi_sk | 47
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 16 Aug 2017 11:24

furt môžeš tlačiť chladničkovým kompresorom do nejakej nádoby, napr. starého hasičáku a cez redukčný vetil šantiť s pištolú :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Jolaus | 39
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa Jolaus » 16 Aug 2017 17:41

Nazdar.
Kúp toto....a budeš nadmieru spokojný.
https://www.streetkolor.sk/streetkolor- ... vzdusnikom

Ja ho mám a maximálna spokojnosť. Je to tiché a zapne sa keď potrebuje dotlačiť vzduch do zásobníka.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

iconmaster | 29
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 16 Aug 2017 20:07

Napadlo ma nieco podobne, co pise Toudi. Ze by si spravil len nejaky vzduchojem, co by si v dielni natlacil tym tvojim hlucnym kompresorom. Staci jeden vacsi vzduchojem zo srotoviska + nejake armatury a mas to.

majos | 42
Meno: Marian

Príspevokod užívateľa majos » 16 Aug 2017 21:58

Toudi, to je uz pravek. Keby som taky nemal este z 90-tych rokov tak to nerobim (aj tak mi nedavno zdochol...). Uz to nevyjde moc lacnejsie. Ja mam tiez tu Fengdu, a spokojnost. Pre bohatých je profi verzia chladnicaku s tlakovkou (uplna spica su tusim Sintec, ma ich v MA, stoja cca 300 EUR). Aloha, M
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

toudi_sk | 47
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 17 Aug 2017 19:26

ja som zabudol, že vy v dnešnej "modernej" dobe všetko kupujete, ja to robím na kolene :P

podobne ako ivant kedysi chcel opravovať tlmiče na bicykel a tu mu bajkový guruovia radili vyvaliť prachy za nové, ja som mu dal hydraulický olej a on si to opravil na kolene

:haha: :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

majos | 42

Príspevokod užívateľa majos » 17 Aug 2017 21:41

No, ze by som bol az tak z modernej doby... Skratka, na robenie kompresora nemam cas (skills by boli) a ked my vyjde "semi-profi" lacnejsie uz to neriesim. Ak je pre niekoho hobby robit ten kompresor, tak uplne chapem. Ved som pisal, ze este nedavno som mal ladnicak s hasákom:), R.I.P. v garazi....

K tlmicom ti mozem napisat (ako davnejsie pomerne aktivny "bajker":)) toto. Opat, ak sa niekto rad vrta v týchto veciach (cosi ako veterany), tak beriem. Nove tlmice vsak ponukaju uplne ine charakteristiky a niekto chce skratka hodne jazdit. Mam teraz (a aj to je uz vlastne zastaraly) Prophet s Lefty, skratka lietajuci koberec:). Ale stary bajk z 90 tych rokov stale jazdim. Problem je, ze som minule zhanal puzdra na Manitou X-vert super a kaktusaci na mna cumeli jak na blazna (ale bol tam typek co som mal odporucania s carovnou krabicou, bohuzial napriek historickym kuskom v nej pre mna to nemal). Tak mam na vidle loker jak svina, ale na pohodu staci.

Takze takto, kto chce striekat nech kludne kupi hotovku, kto ma radost z vyroby, nech bastli (minule som mal rec s lietajucim modelarom, ze aj tam su ti co radi lietaju a ti co radi davaju dokopy, a samozrejme nieco medzi tym). Aloha, M
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

majos | 42

Príspevokod užívateľa majos » 17 Aug 2017 21:47

Jo, a aby som nezabudol. Ide aj o bezpecnost. Ti sikovni si to fakt vedia dat dokopy dobre (mozno aj lepsie ako profi), ale boli aj riadny Lolovia. Dokonca M. Jursa (Modelshop.sk) spominal aj neprijemne veci s tym, to uz nebola sranda ked mrdne tlakovka. Ono tlakovky su kapitola sama o sebe (ved ty dobre vies), elektrika na kompe tiez, tie ladnickove bolo treba upravit elektricky okruh, pokial si pamatam...
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný