Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Recenzie - ABC

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Sekerka » 13 Sep 2017 20:55

Ja som dnes kúpil číslo 19. Je tam Lunochod od V.Šorela ktorý slávi životné jubileum. Nakoľko som sa s ním osobne stretol na pohári ABC a Zenitu, musel som aktuálne číslo zakúpiť. Veď keď na to spomínam, nebyť tohto pána, tak o ČS letcoch v RAF by sme asi moc nevedeli. Aj Fajtl by v "Sojuze" voláko "spontánne samovznikol" :haha: . A s jeho knížkou plastové modelářství som ako malý fafrnok aj spával. :red: A diodrámku s "prezidentom osloboditeľom" , ktorá je tiež v aktuálnom čísle možno tiež dám.

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa majos » 13 Sep 2017 22:53

Misko, teda kupim aj ja. A pamatas, ked sme isli do Lucenca na slovensky level? Kedy to bolo? Ty si mal suku a ja 21-ku, ze? Dojdi teda na to vinobranie:) Do vlaku ta nalozim....Aloha, M (C)
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Sekerka » 14 Sep 2017 09:26

majos napísal:Misko, teda kupim aj ja. A pamatas, ked sme isli do Lucenca na slovensky level? Kedy to bolo? Ty si mal suku a ja 21-ku, ze? Dojdi teda na to vinobranie:) Do vlaku ta nalozim....Aloha, M (C)

Ách jáj! Ja by som aj rád prišiel, aj do vlaku nastúpil, len to by som mal ťažkú historku ako môj tatko. Ten svojej doby po podobnej akcii z mesta neďaleko bývalého sídla ov kss, potom mestského úradu a teraz neviem čo tam bude, domov na wlky a ale tri mesiace riešili ako mohol ísť dva razy cez železničné priecestie. :red: A ja by som dopadol rovnako keďže na Bobote železnica nieje. Najbližšia zástavka je na Svinnej a po toľkom modranskom by som mohol skončiť aj pri Novom meste alebo Beckove. :haha: A áno, spomínam aj ja na Lučenec. Bola to fajn akcia... :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 14 Sep 2017 09:36

Príde chlap z krčmy nad ránom domov, žena stojí v pižame a s váľkom v ruke vo dverách a ukazuje na hodinky. On jej vraví. Čo ukazuješ na hodinky, pekné sú, pekné. Moj dedo keď prišiel z krčmy tak babka ukazovala na kalendár. Miško aby si aj ty takto nedopadol :haha:
A aby som nespamoval tak aj ja si jedno kúpim ale skôr kvôli tomu domčeku :wink: lebo už mám dva z tej série a bude tretí :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Sekerka » 14 Sep 2017 15:00

Štefan Húska napísal:Príde chlap z krčmy nad ránom domov, žena stojí v pižame a s váľkom v ruke vo dverách a ukazuje na hodinky. On jej vraví. Čo ukazuješ na hodinky, pekné sú, pekné. Moj dedo keď prišiel z krčmy tak babka ukazovala na kalendár. Miško aby si aj ty takto nedopadol :haha:
A aby som nespamoval tak aj ja si jedno kúpim ale skôr kvôli tomu domčeku :wink: lebo už mám dva z tej série a bude tretí :wink:


Pištík môj krásny, pásikavý (- to hovorievala staršia dcéra keď sa jej niečo páčilo, vždy to bolo pásikavé :haha: ) a návod na ten domček si čítal? Veď na to už nedáš dokopy stavebný materál! Je tam doslova napísané " Klepení se nejlépe hodí teplý a hustý "moravský klih"! Ak by som mal byť vulgárny tak kde by si zohnal teplý a hustý by som vedel (napr. z nosa to vie vytekať v zime :beat plaster: ), ale kde zoženieš moravský a ešte ku tomu klih, tak to som v koncoch. :haha: Ja skôr uvažujem ako zmeniť tie Louny za "tatíčkom Masarykom" za Topolčianky. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Sekerka » 17 Sep 2017 19:20

Tak nakoniec sa môj prvý prezident preháňa po Lounech.

Síce mi zmokol cestou domov, ale aspoň chvíľku poteší.

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa MIO » 17 Sep 2017 21:28

Jako ja nechcem pod.ebávať, ale mne vychádza podla toho kedy si sa narodil, ako Tvoj prvý prezident Ludvík Svoboda :haha: :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa Sekerka » 18 Sep 2017 11:18

MIO napísal:Jako ja nechcem pod.ebávať, ale mne vychádza podla toho kedy si sa narodil, ako Tvoj prvý prezident Ludvík Svoboda :haha: :haha: :haha:

Ja som to písal na telefóne a neuvedomil som si , že som nedal na "môj" úvodzovky. Ja som mal na mysli tohto "môjho" papierového, nie skutočného. :red: Ale aby som sa vrátil ku veci (teda "diodrámke"... :wink: ) Na to aké to je jednoduché je to pomerne pekná a milá záležitosť. Skúšal som aj trošku pretláčať figúrky aby boli plastickejšie (kedysi som to obdivoval u Majosa, keď ešte býval na "wlkoch").

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Recenzie - ABC 20/2017

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 05 Okt 2017 09:45

ABC, číslo 20/2017

vystrihovačky:
- závodný veterán Alfa Romeo P3 tipo B, 1:24, Tomáš Svoboda

Image

- hádzadlo Beriev Be-103, 1:72, Oldřich Sova

- kruhový objazd zo série BESIP
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Recenzie - ABC

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Máj 2019 06:07

V poslednom ABC je pribalená plastová stavebnica Spitfire 1:144, len neviem, či sa bude dať ešte zohnať.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Recenzie časopisov // Recenzie časopisov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný