Recenzie - fifik

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
diesel92 | 25
Meno: Martin

Re: Recenzie - fifik

Príspevokod užívateľa diesel92 » 01 Nov 2015 14:38

CZ Riksa už vyšla, Fifik 11/2015. :big smile:
Btw: už je doma,je perfektná
Modelar - Skuseny zaciatocnik:)

Laco | --
Meno: Ladislav

Príspevokod užívateľa Laco » 22 Nov 2015 21:44

Srdečný pozdrav Vám všetkým. Veľmi rád by som vám posunul pár noviniek, ale neviem vložiť obrázky a bez toho to považujem za príliš suché. Na avízovanej knihe sa usilovne pracuje. Prepisujú a prekladajú sa texty atp. Som veľmi rád, že Michal A. to stihol a tak nebude chýbať medzi ostatnou papierackou pospolitosťou. Skrátka všetci moji priatelia sa stretnú v jednej knihe. Obálka bude zrejme zelená ! (Bola už modrá, červená ...)

Váš Laco - BaJ

toudi_sk | 47
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 22 Nov 2015 22:11

na obrázky sa teším, možno sa akurát na tom niečo robilo, občas to blbne, ale potom to zase ide nahrávať... teda väčšinou a z PC windovsu, mobily, tablety a linuxáci majú problémy, ale im zase išlo vkladať obrázky aspoň ako prílohy
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Laco | --

Príspevokod užívateľa Laco » 23 Nov 2015 20:20

"Toudi" díky za reakciu. Mne tam vyskočí text, že mám vyplniť akési položky, ktoré tam samozrejme nenachádzam.
Neviem či niečo robím "blbě", alebo to jednoducho neviem.

Laco - BaJ

toudi_sk | 47
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Nov 2015 14:25

možnosti riešenia sú 2, kým to prečítate, tak možno aj 3

1) bude to už úspešne vyriešené a nahrať obrázky do galérie pôjde

2) mne v tejto sekcii tiež nejde nahrať obrázok, ale v stavbách modelov áno, takže niekde stačí akože začať písať príspevok/novú tému stavby, nahrať tam obrázky, skopírovať linky sem a príspevok/tému neodoslať (robím bežne, keď chcem poslať obrázok niekomu v súkromnej správe)

3) obrázok sa dá nahrať samozrejme aj inam, napr. http://www.postimage.org a sem dať len link (Náhľad pre fórum (1)),
ešte teda treba zaškrtnúť (ak nieje), že to nieje Obsah pre dospelých, ale že je bezpečný (ak je :wink: )

Obrázok

používal som to ešte na fóre PM.sk a som veľmi rád, že to vyzerá stále rovnako a funguje to bez problémov :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

serpens | 34
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 27 Nov 2015 12:15

Tebe by som mal tu bodku zmenit na samaritan :wink:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Laco | --

Príspevokod užívateľa Laco » 29 Nov 2015 19:00

Takže kolegové, srdečná vďaka, viac to rozmazávať nebudem. Na december si objednali vláčik, tak som vybral 350-tku, mala by byť v kombinácii s betelhemom od "juraing-a". Niečo maličké som pripravil i na voľno - web. Na stole mám ďalšiu srdcovku, ale tu dám asi na leto. Ak sa teda obrázky podarili, napovedia možno viac.

Váš Laco - BaJ

Daniel | 52
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Daniel » 29 Nov 2015 20:51

Tedy na tu kývačku se moc těším :victory: . První z motorek, kterou jsem si kdysi zrenovoval a jezdil na ní - takže pro mne tuze velká SRDCOVKA a držím palce, at to klapne :wink:

juraig | --
Meno: jurai

Príspevokod užívateľa juraig » 29 Nov 2015 23:24

Betlehemček putoval so šuflíka, dostal priestor iný. Nevadí... Hádam ešte budúci rok niečo vo Fifíku vyjde. :)
Pre radosť z voľného času, pre potešenie...
Informácie o mojich modeloch: http://www.juraig.ttlitklub.sk
Nájdete ich v časopisoch Fifík, Ohník
a v e-shope http://www.papermodel.eshop-zdarma.cz/i ... gory_id=35

Laco | --

Príspevokod užívateľa Laco » 01 Dec 2015 22:19

Nového Fifíka ešte nemám, tak neviem čo tam nakoniec bude. Ak tam nebude "juraing-ov" betlehem, tak ten prípadne iný musí byť lepší !?
Začal som pracovať na "februári" a keďže je to zimný mesiac, tak niečo zimné - LIAZ 151 sypač. Pri tej príležitosti som urobil takú malú
inventúru veľkých áut, aby som sa neopakoval, a tak vznikol akýsi "poster".

Laco - BaJ

Návrat na "Recenzie časopisov // Recenzie časopisov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný