Dragon vagon

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Dragon vagon

Príspevokod užívateľa jozkin » 10 Apr 2009 17:51

Nenasil som povodne vlakno, tak zakladam nove. Pred casom Patero prosil niekoho o fotky Dragon vagona, co stoji v Novom Meste nad Vahom, zial tuto ziadost zatial nemozem vyplnit, pretoze napriek tomu, ze som v NMnV predvcerom bol, fotoaparat som si zabudol doma :beat brick:

Tak aspon prinasam nejake foto z mobilu, a aby sa Patero neobaval, ze mu to auto niekto preparkuje mam pocit, ze tam sidli nejaky militaristicky spolok, pod pristreskom je viacero americkych aut z WWII - nevyznam sa v nich (a ani fotka moc nevysla) - a praga RN, tu som spoznal spolahlivo:
Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok

Az tadial pojdem na buduce, tak sa snad polepsim :big smile:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1232
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 28 Jún 2011 09:24

Pár záberov na M25..
Inak stránka použiteľná na viacej druhov zaujímavej techniky z celého sveta!!!

http://svsm.org/gallery/DragonWagon
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
suhob | --
Príspevky: 145
Meno: Adam
Bydlisko: Stará Turá
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa suhob » 28 Jún 2011 10:14

ja len doplním jozkina v tom ze tam nesídli militaristický spolok ale autodoprava ktorej majiteľ je vášnivý zberateľ amerických vozidiel z WWII, svojpomocne ich reštauruje a potom jazdi po kadejakých akciách, napríklad piešťanské truck country,... :wink: akurát tento dragon vagon tam stoji už nejaké dva roky bez pohnutia, čo je škoda, bol by to pekný kúsok. :still dreaming:

Užívateľov profilový obrázok
papoušek | 56
Príspevky: 231
Meno: Jiří
Bydlisko: Orlová u Karviné

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa papoušek » 28 Jún 2011 10:29


Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1232
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 28 Jún 2011 10:48

A ešte jedno pekné videjko ako to funguje (poslal mi ho Potkan)...... :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=iOWS235dB-M
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa jozkin » 29 Jún 2011 12:00

Off topic:
suhob napísal:ja len doplním jozkina v tom ze tam nesídli militaristický spolok ale autodoprava ktorej majiteľ je vášnivý zberateľ amerických vozidiel z WWII, svojpomocne ich reštauruje a potom jazdi po kadejakých akciách, napríklad piešťanské truck country,... :wink: akurát tento dragon vagon tam stoji už nejaké dva roky bez pohnutia, čo je škoda, bol by to pekný kúsok. :still dreaming:

V niektorych pripadoch je spolok aj jeden clovek... :)
Kazdopadne mal som nedostatocne a evidentne aj nepresne informacie...
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2178
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dragon vagon

Príspevokod užívateľa Oliver » 29 Jún 2014 10:43

Oživím to tu troška. Už nejakú dobu zbieram fotografie z akcii a konkrétne tento DW z Nového Mesta nad Váhom mám nafotený tiež. Minulý rok v lete sme tam s kamarátom zbehli, mali sme totiž cestu okolo. Majiteľ je jeden milý pán, ktorý keď videl náš záujem o jeho zbierku, tak prišiel k nám, prehodili sme pár slov, pozval nás na Tankové dni Laugarício. Keď som sa ho opýtal, či nemá aj nejaký tank, vravel že má, no zatiaľ (vtedy - rok dozadu) na ňom pracujú v dielni. Avšak pre verejnosť nebola možnosť k nahliadnutiu, ale keď videl náš záujem o to, tak nás pustil dnu a my sme mali možnosť behať okolo rozostavaného tanku. Konkrétne sa jedná o tank Sexton SPG, ale o tom možno viac v inej téme. No a aby som nezabudol, tak tu je aj stránka majiteľa - http://www.odt.sk/. Každému kto sa zaujíma o historickú techniku vrelo doporučujem navštíviť túto zbierku, všetko kúsky sú funkčné, niektoré čakajú na rekonštrukciu, podobne ako v tomto prípade náš Dragon. Dá sa kľudne nahliadnuť dnu, fotiť o stošesť. :big smile: .. teda aspoň my sme s tým nemali problémy.



Fotky z NM:



No a včera som sa zúčastnil Tankových dní Laugaricio 2014, kde DW tiež bol a spravil som už pár fotiek z viacerých uhlov:

Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Návrat na "Podklady // Details"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný