Diskusia - Kluby a kruzky

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 40
Pán učiteľ
Meno: Peter Vasaráb

Re: Diskusia - Kluby a kruzky

Príspevokod užívateľa vasik1 » 24 Aug 2015 12:58

Jasné že ich nebudeš oslovovať na ulici :beat plaster: U nás chodia na nábor mnohí priamo do tried (po dohode s vedením), alebo si vyrobia plagát a dajú ho do tried, na vstupný vchod, do vestibulu, info cez školský rozhlas...
Aj taký maličký workshop s ukážkou modelov cez veľkú prestávku by decká určite vyhecoval. Možností je viacero.
vasik nie je vašík!

Sekerka | 43

Príspevokod užívateľa Sekerka » 24 Aug 2015 13:55

Uvidím, skúsim tam žene dať do nejakej vytrínky nejaký modelíček s informáciou, že ak by mali záujem niečo robiť, nech otravujú vedenie! :wink: To by hádam šlo, a ak by bol záujem, asi by si už nevymýšľali prečo nie, ale ako hej.
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

vasik1 | 40
Pán učiteľ

Príspevokod užívateľa vasik1 » 16 Sep 2015 11:01

Podľa predbežného prieskumu bude toho roku záujemcov a krúžok požehnane, takže od októbra opäť štartujeme modelársku sezónu. :victory: :tire:
vasik nie je vašík!

katpox008 | --
Meno: Katarina

Kruzok

Príspevokod užívateľa katpox008 » 28 Sep 2016 19:30

Zdravím, čo by ste odporučili na prvú hodinu modelárskeho krúzku ako úvod o vojenskej technike?

vasik1 | 40
Pán učiteľ

Re: Kruzok

Príspevokod užívateľa vasik1 » 28 Sep 2016 20:51

Ahoj Katka,
za prvé - určite ti presunú príspevok o krúžku sem: viewforum.php?f=99 Toto je sekcia, kde sa prezentujú len stavby modelov.
Založ si tam tému (trebárs pod názvom svojho krúžku, ako mám ja: viewtopic.php?f=99&t=5727 ) a verím, že ti poskytneme veľa užitočných rád a nápadov.

Ja si s dovolením nárokujem právo prvej reakcie na tvoj príspevok - no budeš mi ho musieť málinko upresniť:

- chceš iba informácie o vojenskej technike?
- chceš modely vojenskej techniky?
- o aký krúžok ide?
- ako starí (mladí) sú členovia krúžku?
- si vedúca krúžku alebo člen krúžku?

Edit: Pozrel som si tvoj príspevok o výstave v Nitre a jednu odpoveď už mám - si zrejme vedúca krúžku :wink:
vasik nie je vašík!

Bogatyr | 46
Meno: Henkie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 01 Máj 2018 10:08

Ahojte mám niekoľko modelov ktoré by som rád venoval deťom v modelárskych krúžkoch. Ak máte záujem pošlite mi adresu do sz kam to mám poslať. Kto bude prvý tomu to pošlem. Len by som bol rád keby to išlo naozaj deťom, resp. mládeži. Zaplatím aj poštovné.

S pozdravom

Henkie
Bogatyr

Návrat na "Kluby a krúžky // Clubs & Groups"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný