Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Memoriál Ondreja Čiernika - 1.ročník

Moderátor: HlavaXXII

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa group b » 13 Okt 2013 11:07

hele klucí, neměla by se ta diskuse řešit někde jinde a ne zde ve vláknu věnovanému vzpomínce na Ondru ?
Mimochodem, když už to tu řešíte, mám dotaz od kamaráda : Ten kostel v Dražovcích co vyjde v Ohníku je v majetku armády Slovenské republiky ? Ptá se proto, že je tak krásně maskovaně počmáranej, ale s civilní verzí moc společného nemá. (Sorry, jen jsem tlumočil názor, chápu, že je to pro děti a těm je jedno, jestli to barevně odpovídá skutečnosti nebo ne. Vlastně dětem stačí tvar, takže jim je jedno, jak je to přesné, kečup by na to hravě stačil).

Jinak u nás na mělnicku se memoriál dokončuje, do galerie v prvním příspěvku jsem vložil tři dokončené modely, poslední dva jsou ještě na stolech stavitelů.

Vloženo
]Obrázok ObrázokObrázok
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
Drotik | 53
Príspevky: 1255
Meno: Vlado
Bydlisko: Bratislava

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa Drotik » 13 Okt 2013 16:48

Hotovo :

Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa group b » 13 Okt 2013 19:22

Výborně, gratuluji k dokončení a přidám do galerie na začátku.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa Fito » 19 Okt 2013 20:06

Takže hlásim, u nás hotovo.

S modelom mi v závere pomáhal junior, chcel tam toho nasadiť veľa, tak nakoniec taký krajinkársky kompromis ...


...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa group b » 21 Okt 2013 09:50

Díky za další dokončený model.
Opět jsem upravil galerii a přidal do ní hned 5 nových modelů. Krásně se to tam rozrůstá.
My u nás to pojali tak trochu soutěžně. Zde je 8 soutěžních modelů


Obrázok

a pak samozřejmě i nesoutěžně a zde je výsledek našeho snažení (krom posledního modýlku)

Obrázok
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
Miso122 | 25
Príspevky: 352
Meno: Michal
Bydlisko: Jaslovské Bohunice

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa Miso122 » 25 Okt 2013 11:16

Trochu som pokročil a spravil väčšinu strechy.



Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

Užívateľov profilový obrázok
Toshim | 43
Príspevky: 81
Meno: Tomáš
Bydlisko: Trnava

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa Toshim » 31 Okt 2013 20:14

dnes je posledný deň a ja som to nestihol. :too sad: aj keď o termín tu až tak nejde, predsa ma to mrzí.robím na rotunde z Trnavy od Juraja Gonšora.stavba je to pekná a chcel som niektoré jej časti ešte viac zvýrazniť.zatiaľ síce vyzerá jak po výbuchu, ale pomaly to ide.


Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 31 Okt 2013 22:56

nič si z toho nerob, ja mám k modelu odpor ako k ceste do roboty :scorn: finišujemoval som, ale strechy nesedia skoro vôbec,
najhoršie na tom je, že sú menšie, takže nieje z čoho odrezávať, som zvedavý, či to stihnem do polnoci :bad smile:

prvá strecha nakreslená, ten stred je podľa origo z modelu a mal by tam ísť nalepiť ... uvidíme, tlačiť mienim na šedý farebný papier


EDIT: s odratýma ušáma a bez kupoly ... čo je najmenší problém tejto šmikajdy, tak záverečné foto


žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa group b » 01 Nov 2013 09:55

Je dobojováno.
Po dvouměsíčním úsilí na Závislákovu počest vzniklo 23 modelů :wink:
někteří jsou ještě na cestě a samozřejmě že po dodělání jejich modely budou patřit do Galerie, kterou tedy po ukončení akce vytvořím v patřičné sekci.
Poděkování všem, kteří se zůčastnili, pevné nervy všem, co ještě staví a prosba na Toudiho - přidej trochu retuše na střechy , nafoť to na nějakém lepším světle .
A na podzim příštího roku u dalšího memoriálu.
Tento byl volný, na ten příští vyhlašuji téma kapličky. Existuje jich dost a dost, máme rok na jejich přípravu.
Díky všem.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa kamen » 01 Nov 2013 13:42

Že si ja všimnem takúto tému až po skončeni..... :beat plaster:

Návrat na "Diskusie - architektúra"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný