Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa Oliver » 20 Máj 2020 12:00

Môžeš skúsiť kúpiť aspoň nejaké farebné kriedy, z ktorých si prach namiešaš do potrebného odtieňu.

Prípadne sa skús prejsť na pole. Teraz keď je sucho a dosť sa práši, do sáčku si naber trochu toho prachu z polných ciest. Ten môžeš použiť na kolesá ako pigment. Prípadne ho trochu rozrieď vo vode a nanášaj tak štetcom. Po vyschnutí môžeš prebytok zotrieť preč. Ale najprv to odporúčam skúsiť na niečom inom ako priamo na kolesách Stuky.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa vasik1 » 20 Máj 2020 12:27

Poznám len jedného modelára na svete, ktorý by to zlepil lepšie, ale teraz sa trápi vo vojenskej technike s MAZ-om.

Ale aj druhý na svete je skvelé. :wink:

Úžasná práca sony, dokonalé detaily, čistunké oblé diely, perfektná retuš, geometria jedna báseň...a teraz si predstav, ako by som musel pochváliť hore uvedeného modelára?

Tak čo si pozrieme za ďalších desať rokov? :P

Užívateľov profilový obrázok
Martinicky Vladimir | --
Príspevky: 253

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa Martinicky Vladimir » 20 Máj 2020 14:58

Martin, paradna Stuka! Skoda, ze to nie je verzia G-2...ta sa mi paci viac... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa Marmat » 20 Máj 2020 22:36

Tak toto je iný level, kiež by som aj ja vedel takto pekne lepiť.
Žiaľ neviem a preto mi zostáva len obdivovať tvoj model a ticho závidieť. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
orech | 52
Príspevky: 282
Meno: Tomáš
Bydlisko: Hlohovec - Šulekovo

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa orech » 21 Máj 2020 12:13

Gratuluji :victory: Tahat to takovou dobu, to chce výdrž. Výsledek ale stojí za to. Myslím si, že tento měsíc bude mít Fito příjemné starosti s výběrem fota měsíce. Sešla se celkem slušná konkurence. Jak tvůj model, tak napr. vasik1 v zelenině nebo draccus v železnici.
Semper Fidelis
Hotovo : T-34/76 /Halinski/ 1:25
Na stole : Napoleonics 1807

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 21 Máj 2020 12:20

Nuž chalan,

čo ti napísať... Super tvarované, super vyretušované, super zlepené...skrátka parádny model :victory: . Oplatilo sa čakať a ani sa mi nezdalo, že si to lepil 9 rokov...
Teším sa na tvoj ďalší počin.
P.S. Keď si dával tú ochutnávku pred finálnymi fotkami tak som rozmýšľal, čo to je za zvláštny dezén na tých kolieskach...potom mi docvaklo :wink:
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Užívateľov profilový obrázok
Peter Bucek | 42
Príspevky: 94
Meno: Jack
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa Peter Bucek » 21 Máj 2020 14:39

Gratulujem k dokončeniu. Oplatilo sa počkať, krásny model a parádne detaily. Naozaj super práca.

Nech sa darí a dúfam že ďalšie bude znovu niečo lietajúce...

PS1: "Ja ako autor mám určitú dávku sebakritiky a viem, že ešte stále mám čo vychytať, aby som sa približil k dokonalosti. V tomto sú poľskí modelári neskutoční machri a pri ich prácach mi sánka padá." Presne viem o čom píšeš, to čo ukazujú s lietadlami na poľských fórach je neskutočné ...
PS2: O tej rýchlosti stavby a jej vplyve na pracovné postupy viem tiež svoje. Bežne sa mi stáva, že to čo som používal na začiatku stavby na konci robím inakšie, alebo že si musím nejakú techniku znovu natrénovať kým ju znovu po rokoch použijem ... :) . Tu sa to v každom prípade na výslednom efekte prejavilo len pozitívne.

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 24 Máj 2020 17:44

Sony gratulujem k dokončeniu...
Neuveriteľne krásna robota, neviem co viac k tomu napísať...
Jedino to, sakra prečo to ja tak neviem... :P

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa sony » 24 Máj 2020 19:47

zdar chlapi, dík za vaše slová! :wink:

vasik1 napísal:Poznám len jedného modelára na svete, ktorý by to zlepil lepšie..

Tak Peťo je pán, o tom žiadna :wink:
vasik1 napísal:Tak čo si pozrieme za ďalších desať rokov?

no ak mi budú hviezdy naklonené a už neužmolíme žiadneho kazišuka, tak o desať rokov snáď bude dokončená slovenská migina.

Martinicky Vladimir napísal:Skoda, ze to nie je verzia G-2...ta sa mi paci viac

čo ti poviem. Sto ludí a tisíc chutí.. Géčko je pekné, ale mne osobne sa viacej páči Béčková verzia pre mohutnejší kryt motoru a prekryt kabíny, ktorý sa nezvažuje ku chvostu.

HlavaXXII napísal:Oplatilo sa čakať a ani sa mi nezdalo, že si to lepil 9 rokov...
... tak som rozmýšľal, čo to je za zvláštny dezén na tých kolieskach...potom mi docvaklo

čo je to 9rokov :haha: A s tým dezénom si správne pochopil, vyprdol som sa lepiť na celé koleso, keď väčšiu polovicu nevidno.

Peter Bucek napísal:Presne viem o čom píšeš, to čo ukazujú s lietadlami na poľských fórach je neskutočné

Polský kolegovia a ich práca je skutočne inšpirujúca a niektorí predvádzajú až neuveriteľnú prácu.
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Robert Blaschke | 63
Príspevky: 696
Meno: Robert
Bydlisko: teraz Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ju-87 B2 - Stuka /KW Model/ 1:33

Príspevokod užívateľa Robert Blaschke » 25 Máj 2020 18:32

Výsledok je nádherný! (Aj ked teda Stuka nie je žiadna nádhera) :haha:

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný