Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Vianočný Peterbilt /fifík/ 1:??

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
šlakotraf | --
Príspevky: 29
Meno: Michal
Bydlisko: PD a okolie

Vianočný Peterbilt /fifík/ 1:??

Príspevokod užívateľa šlakotraf » 24 Dec 2009 18:04

Takže keď už je ten čas vianočný tak som sa pustil do malej od dychovky v podobe tohto "Peťa" je od fifíku :) je pomerne jednoduchý ale teraz nemám chuť dumať nad niečim zložitým tak tu pridávam foto originál postaveného modelu ale nie toho môjho ta fotka je zo stránky fifik.sk to len aby ste si to vedeli predstaviť

Obrázok
*dúfam že tu retuš dotiahnem ďalej
*nechcem rýpať ale všimnite si kolesa na návese trochu nedosadajú
No ďalej pridám skromné foto môjho skromného rozrobeného rámu :
:) Obrázok :)

:) Obrázok :)

čakám kritiku ale nie takú že sa zbláznim aj keď teraz tu už asi nikoho niet no škoda....
Naposledy upravil/-a šlakotraf v 24 Dec 2009 20:23, upravené celkom 1 krát.
Na stole : Obrus :D ....
Tíško mlčím a učím sa !!

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: Vianočný Peterbilt/fifík/1:--

Príspevokod užívateľa borog34 » 24 Dec 2009 18:29

Ahoj, aj v túto dobu sa nájdu zvedavci ako ja, no a k doterajšiemu postupu jedna myslím dosť podstatná vec je tá, že z tých fotiek sa toho moc rozoznať nedá, ak fotíš mobilom tak ho zahoď čo najďalej :dhh: :dhh: (samozrejme nie naozaj) ja som si práve kvôli kvalite fotiek nedávno kúpil digitálny foťák a s mobilom sa nedá zrovnávať je to sto a jedna :vicotry: inak to vyzerá celkom zaujímavo, budem sledovať a držím päste :) :)

Trochu OT: s tým favoritom som sa teda pekne oglbal :ah: , nebol to práve najlepší nápad :beat brick:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
Gebulak | --
Príspevky: 56
Meno: Ľuboš

Re: Vianočný Peterbilt/fifík/1:--

Príspevokod užívateľa Gebulak » 27 Dec 2009 19:13

Čawko Borog! Ja som sa tiež dal na Petterbilda a mám už ťahač hotový!! :D išlo to celkom dobre, teraz ešte musím spraviť náves.. Keď to bude možné tak pridám aj nejaké foto. Maj sa zatiaľ.

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných