Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

MINIMODEL 1:100 a 1:300

Moderátor: toudi_sk

Pravidlá fóra
Modely pridavajte vzdy do danej kategorie.
Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 05 Jún 2020 14:49

Jedna z veci, ktore ma bavia je kreslenie navodovych schem. Taka mala zabavka s tromi odtienmi jednej farby a modelaciou svetla a tiena. A zaroven to vzdy znamena, ze sa blizi koniec prace... BASIC verzia

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 07 Jún 2020 20:28

Alfa-stavba oboch verzii dokocnena, pripravujem beta stavbu s chalanmi... Pevne verim, ze do tyzdna bude model vonku...

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 10 Jún 2020 22:40

Ked veci bavia, dielo sa podari :) dalsia ilustracia pre SAVIEM TP3, ktovie preco ... ???

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 21 Jún 2020 00:53

Nová éra MiniModelov sa začala po deviatich rokoch od vypustenia posledného z mojich modelov - AEC Matador. Od tej doby som ušiel dlhú cestu a pevne verím, že na modeloch sa to podpíše len pozitívne. Vždy som mal rád modelové Avie a okrem toho som fanda Renaultu, takže voľba bola jasná - SAVIEM (a zároveň jasný odkaz na pôvodnédo Weinera). Tento model má niekoľko noviniek. Predovšetkým - v snahe priblížiť sa ešte viac originálnym MiniBoxom, som prešiel na kompletne ručne kreslené obrázky modelov. Vďaka iPadu som dokázal spojiť analógový a digitálny svet do jedného. Novinkou je aj kombinácia modelu 1:100 a toho istého modelu v 1:300. Prepracovaná je aj grafika listov vystrihovačky. Samozrejmosťou je krabičková BASIC aj modelová EXTRA verzia, vrátane interiéru.

Model je voľne stiahnuteľný na mojom blogu: https://dtsmodelling.blogspot.com/p/na- ... nload.html

Obrázok

Ak sa Vám podarí postaviť ktorýkoľvek z mojich modelov, neváhajte sa pochváliť... Podobný reštart tiež čaká všetky moje doteraz vydané modely, takže je sa určite na čo tešiť.
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 22 Jún 2020 06:08

Nejako sa to rozbehlo - dostal som chut na nieco mensie a ako fanda Renautu to od Saviemu nebolo daleko ku Dacii. Nastastie sa mi podarilo zjednodusit a zefektivnit cely postup, takze v priebehu dvoch dni bolo aj nakreslene. Tak sa mozem pomaly pustit do 300-vkoveho bonusu a otestovat Alpha Build. Duster s interierom, chybaju len farbicky..

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 23 Jún 2020 08:18

Tak Alpha stavba vyzera zatial celkom dobre, postavit sa to da, musim este doriesit drobne tvarove disproporcie a chybicky, dostavat EXTRA verziu a mohol by som sa posunut na betatest :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa Saskardin » 23 Jún 2020 10:44

Parádna práca. Asi môžem aj za ostatných modelárov iba poďakovať :big smile:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 24 Jún 2020 09:01

Saskardin napísal:Parádna práca. Asi môžem aj za ostatných modelárov iba poďakovať :big smile:


Neni zac, je to zabava a konicek :) Tesim sa az to niekto zlepi a pochvali sa fotkami :)
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 24 Jún 2020 09:02

Opravil som niektore tvarove 'neduhy' Dustera, testujem opravenu verziu a mozeme betatestovat...

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: MINIMODEL 1:100 a 1:300

Príspevokod užívateľa Saskardin » 24 Jún 2020 17:22

DarkTower napísal:
Saskardin napísal:Parádna práca. Asi môžem aj za ostatných modelárov iba poďakovať :big smile:


Neni zac, je to zabava a konicek :) Tesim sa az to niekto zlepi a pochvali sa fotkami :)


Tak ja by som v budúcnosti chcel, celkom ma tieto minimodely zaujali - a hlavne priestorovo aj manželku :haha:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Návrat na "Voľne stiahnuteľné modely // Free internet models"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných