Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

maťko85

Užívateľov profilový obrázok
maťko85 | 38
Príspevky: 1042
Meno: Martin Hašlar
Bydlisko: Mladá Boleslav

maťko85

Príspevokod užívateľa maťko85 » 05 Dec 2009 22:09

Dobrý den,
jsem tu sice nový, ale už hodně dlouhou dobu se sem chodím dívat a co sem tu dosud viděl - to je skutečně pastva pro oči, proto jsem se konečně dokopal k tomu, abych se zde zaregistroval.

Takže - jmenuji se Martin Hašlar, jsem z Mladé Boleslavi a v současné době pracuji ve Škodovce jako skladník. Moje zájmy (kromě modelařiny, která je pochopitelně na prvním místě :big smile: )jsou taky cyklistika, naše zahrada a filmy.

S modelařením jsem začal asi tak v deseti letech (tehdy se mi do ruky dostalo vůbec první ABC, kde byla vystřihovánka auta Citroen Saxo). Potom už následovaly složitější modely z ABC - převážně nákladní auta, stavební stroje (těch mám ještě teď spoustu), dále architektura a občas nějaká ta loď. Na střední škole byl útlum (to proto, že jsem nebyl zrovna nejlepší student), lepil jsem pouze o Vánocích a letních prázdninách.

Nyní se již plně věnuji modelaření, neboť mám na to dostatek času. Od nástupu do práce (rok 2005) jsem slepil MPR 1, v roce 2007 jsem dokončil soupravu Scania T144 + cisternový návěs. Letos v létě jsem dokončil soupravu Liaz + kontejnerový návěs + čtyřicetistopý cisternový kontejner vlastní konstrukce.

Z výše uvedeného na závěr vyplývá, že se zde budu pohybovat hlavně v kategorii VDT :wink:

Zatím se tu všichni mějte, hodně zdaru při lepení a už se těším na spolupráci s vámi.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa serpens » 05 Dec 2009 22:41

Vitaj u nas na fore,

Ako citam, tak klasicky papieracky zivotopis - ABC > utlm > navrat :big smile:

Uz mas aj vybrate, co ides najblizsie lepit?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
majo | 33
Príspevky: 449
Meno: Marián
Bydlisko: Danišovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa majo » 07 Dec 2009 11:02

Vitaj jednoznačne, noo ja som teraz na tom podobne ako si bol ty, malo času v študenskom veku jaaj, ked si najdem kúsok času cez víkend a potom už iba ako si písal keď dôjdu prázdninky nejaké... :)


"Ži preto, aby si niečo dokázal.
Dokáž niečo, aby vedeli, že si žil."




Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa petopato » 07 Dec 2009 18:17

Vitaj a VDT môžem aj ja, ale Vasika zavádzam, že som zelený :P
zelený = militarista

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa vasik1 » 07 Dec 2009 20:40

... a keďže vasik neprišiel včera na svet, nikdy mu na to neskočil :wink:
Vitaj :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
maťko85 | 38
Príspevky: 1042
Meno: Martin Hašlar
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa maťko85 » 07 Dec 2009 22:40

Díky všem za přivítání a doufám, že co nejdříve budu moci prezentovat svoje výtvory

For Serpens: v současné době stavím vlastní projekt - Mercedes Actros Titan 8x4 :) (stavěl taky Iconmaster a Pepko97modelar). Co se týká originálních stavebnic, tak mám ve skříni docela slušnou zásobu (takže do důchodu budu mít co dělat :D )

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa iconmaster » 08 Dec 2009 00:15

Zeby dalsi VDT-ckar? Dokonca robi Actrosa SLT? No super, tak teda vitaj! Potom v dohladnej dobe sprav vlastnu temu pre toho Actrosa, uz som na neho zvedavy! :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
maťko85 | 38
Príspevky: 1042
Meno: Martin Hašlar
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa maťko85 » 08 Dec 2009 22:56

For Iconmaster: Jsem rád, že jsi se na toto téma ozval právě ty, protože hlavně ty a tvé parádní modely těžkotonážních souprav mě inspirovaly k tomu, abych se alespoň o něco takového podobného pokusil (už od mládí mě fascinovaly nákladní auta a v poslední době právě nadměrná doprava :big smile: )

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1401
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa Zax » 14 Sep 2012 01:16

Vsetko najlepsie k narodeninam :wink:

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: maťko85

Príspevokod užívateľa borog34 » 14 Sep 2012 11:20

Všetko najlepšie :victory:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných