Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

pet1972

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

pet1972

Príspevokod užívateľa pet1972 » 22 Júl 2009 22:21

Ahojte!

Tak sa tu trošku oneskorene predstavím. Volám sa Peter a mám 36 rokov. K papierákom ma priviedli moji bratranci. Jasné že sme vyrastali na ABC až som nakoniec jedno predplatné zdedil. Tak isto som lepil aj plasťáky - lietadlá WWII našich pilotov. Po základnej som lepil už len sporadicky, až prišli tie veci ako vojna, rodina...pred pár rokmi som natrafil na ABC znovu a tam čo nevidím, Laudovo Ferrari od majstra RV, tak som si ho kúpil a pustil sa do stavby, ale zas sa to akosi zaseklo. Pred nedávnom som upratoval a našiel som ho, aj synátor začal skladať Red Barona (podotýkam je to jeho vlastná tvorba a to má necelých dvanásť, keď bude čas tak hodím sem aj foto) tak som sa poobzeral a začal som mu kupovať ABC aj keď ma mrzí ako to s ním išlo dole vodou. Tiež som sa prehrabával netom a nestačil sa čudovať že aké divy sa dnes robia z papiera.

Mojou srdcovkou sú formule a stavby ale v pláne mám aj iné veci. Archív papierákov z ABC je veľký, prvá várka z PKAA už doma, tak snáď už len dostatok času a pevné nervy.

Najväčším snom by ale bolo keby sa niekto podujal na výrobu papierového monopostu z IRL a najideálnejšie by bolo keby bol vo farbe D.Patrick :) , ja tú babu zbožňujeeem, nie jej krásu, ale to ako to vie natriť na okruhu chlapom a za to čo doteraz dokázala (titul "Rookie of the Year" pred ospevovaným Tomášom Engem, prvé víťazstvo ženy vo formulovom pretekaní - Motegi TwinRing 2008, najlepsie umiestnenie ženy v INDY 500 atď).

Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil/-a pet1972 v 30 Jan 2013 23:04, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa serpens » 23 Júl 2009 07:11

Vitaj u nas Peto,

S tou IRL ti poradim asi takto, co si neourobis sam, to nemas :P Ale nie, mozno sa casom najde niekto, kto to spravi, ale ak by si nasiel chut, tak by si to dokazal aj sam. Najtazsie je zohnat podklady :confuse:
Kazdopadne vitaj u nas a nech sa ti tu dari :vicotry:

A na toho red barona sme zvedavy :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Paly12 | 55
Príspevky: 212
Meno: Vraťo
Bydlisko: Prešov

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa Paly12 » 23 Júl 2009 09:49

Zdravím,
zdá sa, že generácia ktorá sa blíži k 40-ke sa vracia k modelárstvu (aspoň podľa posledných dvoch, čo sa tu predstavili) :big smile:
Samozrejme sa tomu veľmi teším. Pri Tebe o to viac, že aj mňa najviac lákajú papierové modely áut a architektúry.
Tak úspešné lepenie.

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa pet1972 » 23 Júl 2009 11:11

To serpens: snad casom sa pustim do vlastnej tvorby, podkladov je neurekom s tym by asi nebol problem :look down: skor je problem s nechutou ucit sa nove programy ale snad aj to raz prekonam :dhh:

To Paly12: je to asi tym, ze nase deti dorastaju do toho veku ked nas taketo srandy akurat zacali chytat za srdcia a kedze sme zodpovedny rodicia :dhh: :dhh: :dhh: tak sa im snazime dat priklad vytahovanim starych zalub, a kedze sme stale chlapci tak chytame druhy dych :P

Užívateľov profilový obrázok
Jano 100 | 53
Pán plachetníc
Príspevky: 1469
Meno: Jano
Bydlisko: Humenné, Na Podskalku 62

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 24 Júl 2009 22:18

Tak vitaj skoroštyridsiatnik, asi je nám to súdené vrátiť sa časom späť.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa pet1972 » 31 Júl 2009 21:08

No slubeny RED BARON, Synator ma v septembri dvanast a tu je jeho dielo...trup, vrtula, vyskovka a smerovka, farbene cervenou farbickou a ciernou fixkou :look down:

Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
IggyLK | --
Príspevky: 32
Meno: Luky
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa IggyLK » 01 Aug 2009 13:06

Ooo.... :D

Kto vie, možno takto začínal aj p. Arch. Vyškovský
done: Yamaha XJR 1300, Caterpillar 785 (minibx), Chinese dragon (freedwn Canon)
w8 4 finish: Yamaha DSC 11, Yamaha MT-01, Catepillar 992C (minibx)
w8 4 start: Gorch Fock(Schreiber-Bogen), Porsche 962C Omron a Repsol, Yamahy (freedwn) a pár vybraných z ABC

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa serpens » 01 Aug 2009 13:41

No teda, toto dokonci a nabuduce, to uz pojde cez pc a rovno do vektorov :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Jún 2011 21:04

tu si zašitý, tak pome, všetko najlepšie k meninám ti želáme :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: pet1972

Príspevokod užívateľa serpens » 29 Jún 2011 21:08

Taky tak :wink:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní