Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Apr 2014 15:12

Bambulo napísal:caute vazeni
tak som sa dohodol s Mayom na prevoze modelov do Ba v nedelu 4.5. niekedy podvecer
... ako by sme sa vedeli dohodnut na predani dalej ?

Robo

to som doma, môžem prevziať a potom na nejakom stretku rozdať ďalej
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Príspevokod užívateľa Bambulo » 28 Apr 2014 21:17

super ... takze ak nikto nebude mat nic proti , tak sa s toudim dalej dohodneme cez "ss" na detailoch a v nedelu by sme realizovali prevoz modelov do Ba

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 04 Máj 2014 21:05

modely sú doma, v utorok donesiem na stretko, kto si ich neprevezme, má smolu, v prípade zimy s nimi zakúrime v krbe :bad smile:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Príspevokod užívateľa Bambulo » 14 Máj 2014 10:20

Tak vazeni , kapitolu vystavy v OC Mlyny asi mozeme uzatvorit :big smile:
Vacsina modelov je uz u svojich majitelov a tie co niesu mame dohodnute ako a kedy sa k vlastnikom dostanu .
Vsetkym este raz dakujem za pomoc a podporu .
Za pozicane modely este raz dakujem kolegom : Mayo , Vasik , Martin 1807 , terenkoza , Mato kolo , Petopato , mimapnd , Dody , suhob , blackangel , laki , fito , drotik , bugatti , Zdenka Debnarova , ivant , Marian , Miroslav Nagy , Rudo Szegeny , Frantisek Dudak , Anton Vydra , Pecoico , Matej Brezovský , Slavo Brezovsky , RKK , Hlava XXII a od kolgov z Ciech Fox , Babor Tom , Vojta Caban , Grim , Agostini , Teo a partia minimodels.cz .
Zvlast sa chcem podakovat Bodie4 za pomoc pri instalacii a baleni po vystave .
Ospravedlnujem sa , ze sa mi nepodarilo vystavit uplne vsetky modely ktore som k dispozicii mal a tiez za nejake drobne poskodenia , ktore pri prevoze a manipulacii vznikli .
Vsetky modely boli vynikajuce a vystava ako taka mala vseobecne velmi pozitivne ohlasy , takze to pravdepodobne nebola zbytocna namaha .

Tak este raz vsetkym DAKUJEM :big smile: a snad sa zase v buducnosti pri podobnej vystave stretneme a odprezentujeme nasho konicka sirsej verejnosti .

Vazeni , tesilo ma

Robo

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní