Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Užívateľov profilový obrázok
eduardo | --
Príspevky: 192
Meno: Eduard
Bydlisko: Nitra-Rišňovce

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa eduardo » 20 Okt 2014 22:51

Ičo, len že v Nitre nám už pomaly nastáva problém s kvantitatívnou kvalitou a to už bude treba časom riešiť. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa petopato » 21 Okt 2014 06:45

eduardo napísal: v Nitre nám už pomaly nastáva problém s kvantitatívnou kvalitou

Toto som nepochopil.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa serpens » 21 Okt 2014 07:06

Ze bolo vela kvalitnych modelov.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa vasik1 » 21 Okt 2014 08:21

Laco, už to tu asi nikto lepšie nenapíše. Pod tvoj príspevok sa kedykoľvek podpíšem.

Užívateľov profilový obrázok
MartinX23 | 33
Príspevky: 371
Meno: Martin
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa MartinX23 » 21 Okt 2014 08:27

Akcia bola super, bolo to síce prvý krát čo som vystavoval model ale určite sa zúčastním aj na budúci rok. :big smile:
Aj keď bolo trochu dusno ale viem že organizátori sa snažili všetko vyriešiť čo najlepšie ako sa dalo. Jediné čo ma trochu hnevalo je, že som prišiel medzi prvými a tým pádom môj model nebolo ani vidieť :red: , lebo ho zapratali ostatné.
Možno by bolo fajn keby sa do rozmiestnenia modelov na stoly trochu zapájali aj organizátori aby z toho nebol miš maš (P 2) alebo to budem na budúce riešiť nejakou podložkou pod model. Prose sa mi zdá že kategória P2 mala nejak málo miesta.
Možno by fakt bolo lepšie keby boli predajcovia tak trochu oddelený a vzniklo by viac miesta pre modely ... ale chápem že to nie je jednoduché zorganizovať, ľudí pribúda a za chvíľu by sme potrebovali miesto veľké ako hala v agrokomplexe..
Spoznal som ja pár ľudí z fóra no väčšinou nie osobne a len podľa fotky som triafal. Rád by som bližšie spoznal kolegov a hlavne z NR a okolia preto ak by sa konala nejaká menšia výstava čisto papierakov, napr. v Domine určite by som sa rád zúčastnil...
Celkové hodnotenie pre mňa je pozitívne :) teším sa na budúce...
TATRA nezná bratra

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa jozkin » 21 Okt 2014 09:37

Aj ja musim organizatorom podakovat za skvelu sutaz - organizacia bola tradicne dobr a aj operativne riesenia nerobili problem :)
Zial prisiel som tiez neskor (okolo jedenastej) a o spolocnom foteni som sa dozvedel az ked mi navratilci oznamili, ze fotka je bezo mna... Co uz.
Aby som sa priznal, tak povodne som tiez zastaval nazor, ze by papieraci mali mat vlastne sutaze, ale dnes uz tvrdim, ze tradicne akcie treba zachovat zmiesane :) Ked, tak sa podujmite niekto dalsi a zorganizujte vlastnu sutaz. Nie je to take tazke, ako sa moze zdat (hoci rozsah Nitry uz samozreme trivialny nie je) ;-)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa Bambulo » 21 Okt 2014 20:35

... mozno k tej kvalite a kvantite ... kvalita modelov ako takych ide z roka na rok vyssie a vyssie ... vydavatelstva nam ponukaju stale kvalitnejsie modely , modelari ich stale lepsie a lepsie stavaju
... lenze ani kvalitu , ani kvantitu usporiadatel neovplyvni a akakolvek selekcia je uplny nezmysel
... ono je to tak ... nikdy dopredu nevies kolko ludi ti pride , nikdy dopredu nevies , kolko modelov prinesu ... ani globalne a uz vobec nie v jednotlivych kategoriach
... pre priklad ... ak by prisiel Teo a priniesol by jeho 128 modelov F1 , kvantita by bola uplne inde a kvalita velmi vysoko stale (a inak by vyzerala statistika v porovnani z plastovymi modelmi) ... detto , keby priniesol svoje modely aj Dody , ci petopato , pripadne bugatti
... zo strany organizatora sme velmi radi za kazdy jeden prineseny model a osobne ma netesi narastajuca tendencia radsej nepriniest modely , ako mat potom pocit , ze vsetky ostatne su lepsie
... ja sa budem snazit zvacsit priestory na vystavu tak , aby sa tam vosiel uplne kazdy, kto nejaky model prinesie .. tento rok mi to velmi nevyslo , aj ked soms a snazil na stoloch modely posuvat tak , aby sa ich voslo co najviac
... boli sme na to dvaja , pricom Radko sa od registracie nepohol , lebo tam toho mal tiez az - az aj ked mu velmi pomahal Slavo (bodie4) ... cim to nechcem teda ospravedlnovat
... dokonca sa mi pri tom nechctiac podarilo urobit nalet Stuky od Mata-kola do Delfinu tiez od Mata-kola ... vyhrala Stuka , Delfina som zdvihal za kritickeho pohladu Jolausa zo zeme ... za co sa este raz Mato-kolovi ospravedlnujem
... kazdopadne na buduci rok to skusim priestorovo vyriesit inak a snad to bude lepsie :big smile:

dakujem vsetkym za podnety a nazory :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 21 Okt 2014 21:07

Ahojte všetci volám sa Štefan a som tu síce nový na tomto fore ale modely už lepím od mojich 12tich rokov čiže 20. Občas sa mi podarí ísť na súťaž a teraz konečne Nitra. Žijem v Rakúsku a mal som to 1000 km tam a 1000 späť a stálo ma to cez 200 éčok aj s ubytkom ale bolo nepokonatelne. Stretol som starých známych ako Jožkin či predajca Pavel z čiech a spoznal som ďalších modelárov a vyprášil peňaženku. Učasť bola super aj veľa modelov či z papiera alebo plastu aj inšpirácie som načerpal kopec aj detaily z plasťákov ktoré na papierových moc nevidno a preto si myslím že oddeliť papier od plastu by bola večná škoda na náš papierový úkor. Priestory boli v pohode podľa možností a v malej šatni kde predával Pavel nás Jožkin zachránil otvorením okna. Ono sa pôvodne nedalo ale on to dokázal :P len bola veľká škoda že tam neboli stánky z obžerstvením bo som bol hladný ako vlk až som skoro ohrýzal moje nove modely :bad smile: a chýbal mi Paly a Sony bo ku Palyho Oplovi som chcel pripnúť vlečku z mojho sdkfz 251 a dať spoločnú fotku tých dvoch bo boli aj v Hrádku spolu na prvom mieste ale žiaľ Paly bol pracovne vytentovaný tak sa mu nedalo a mal som o radosť menej no čo už.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 21 Okt 2014 21:11

A organizátorom tri krát hurá zmáknuté to bolo super na tom majstrovi sveta sme sa smiali do nemoty dnes pripíjam na krásu vašich modelov a trpezlivosť vašich žien
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa Oliver » 21 Okt 2014 21:41

Malinký stánok s občerstvením tam ale myslím, že bol. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní