Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [PL]

Užívateľov profilový obrázok
Jakubsdk | 37
Príspevky: 30
Meno: Jakub
Bydlisko: Nymburk, Czech Rep.

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Jakubsdk » 22 Sep 2015 08:59

Daniel napísal: ale sestavený vypadá impozantně .


jj to tedy ano při své velikosti 0,5x1m to je opravdu kus nábytku :)

Serpens: ano přesně tak :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Sekerka » 22 Sep 2015 09:48

Ad Serpens: Ja mám dojem že ich tam vítali ako hrdinov. Nie ako agresorov. Veď nejak v tej dobe tam bolo viacero sovietskych inžinierov na štúdijných pobytoch. Aj Polikarpov tam bol pomerne dlho (na čo potom doplatil keď sa mu rozpadla konštrukčná kancelária a odišli Jakovlev (Stalinov milášek), Mikojan s Gubarjevom).
A aj Sputnik bol pôvodne prijatý verejnosťou s nadšením ( a to doteraz nechápem ako prišli ku R-7 :shocked: ) ako ďaleko dokázalo ľudstvo pokročiť od jatiek druhej vojny za tých pár rokov prekonali prvú kozmickú... Čo sa dialo v Pentagone je iná debata :P
A ku súťaži. Myslím že už to všetci povedali. Dobre bolo. O fakt zvládnutej organizácii svedčí preberanie modelov, kde som sa zdržal 25 sekúnd ( a to som "prihlasoval" aj pištíka so všetkými jeho modelmi :wink: ) ale aj to, že vyhlasovanie výsledkov trvalo viac ako celú hodinu, a to sa tam nikto nezdržoval. Ani som si nevšimol žiadny model že by došiel ujmy napriek tomu, že sa tam okolo stolov motalo kopec detí. :victory: Jedine čo by som nabudúce chcel zmeniť, že majosovi zakážem modranské, alebo vynechám poľské pivo. (Spolu to síce nechutilo zle, ale to ráno bolo bolavé :-( )

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa terenkoza » 22 Sep 2015 09:57

Halo :victory:

Ako povedal lukas - cim dalej tym lepsie. kazdym rokom rastu a rastie aj pocet nas, ktori sa akcie ucastnia - vid foto + 4ks cerveneho. tento rok dosli aj cehuni a hned zali medajle. Nie tolko co my, ale brali. ze by konkurencia ?? :bad smile: k medajlam len tolko:
Stefan huska 3ks, pisho66 2 ks, jene 1 ks, fito 2ks, sony 1ks a na koniec zlaty klinec mar.mod. myslim ze 3ks? + ten velky pohar co je na foto :victory: (mozno by bolo dobre to zosumarizovat do tabulky).
Kazdy si okrem medajle a diplomu odniesol min. model + nieco v taske. Nehovoriac o slovenskom "hokejovom" ovzbudzovani. Inac, potom to odkukali aj poliaci :wink:
Predajcov ako maku, ceny super a ked nieco jenemu chybalo, tak mu pre to odbehli :bad smile:
Vdaka patri samozrejme lukasovi za spickovu organizaciu a takisto hlavovi. Nebyt jeho, neviem ci by sme tam boli vsetci v takom pocte.
Takze ked vam o rok pride info od hlavu ohladom ubytka, tak berte vsetkymi desiatimi a neohrnajte nos :victory:
Vazeni bolo super! O rok sa vidime zas :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa vasik1 » 22 Sep 2015 12:43

Tíško vám závidím, no všimol som si na fotkách jednu vec - nie sú tam žiadni ľudia. To ste fotili v nejakom VIP čase alebo mimo návštevných hodín? Keď to porovnám s Nitrou, kde je problém prebiť sa cez davy... v Poľsku to snáď bolo rovnaké...či?

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa sony » 22 Sep 2015 12:53

halooo Terenkoza zabudol si, že aj drobec Alex získal vo svojej kategórii striebornú medailu.

Lukáš výbornú akciu ste zorganizovali so svojimi priatelmi a sponzormi. Radosť bolo zúčastniť sa.
635 registrovaných kúskov hovorí za všetko, mne až sánka padla, ked si povedal toto číslo!
Výborna kvalita modelov sa v Przeciszowe zišla, radosť sa pozerať do každej strany.
Lietadla boli nadupané :jawbone:
Kvitujem ocenenie pre žiakov, nakoľko som mal možnosť vidieť čo dostal malý za druhé miesto, to fakt posúva modelára (2 modely, 2 hliníkové pravítka, 2 nožnice, BCG lepidlo, propagačné materiály, encyklopédia, atd).
Výborna priateľská atmosféra u Vás vládne a milý bol aj prístup poľských kolegov, ktorí pri odchádzaní podávali ruky a priali dobrú cestu domov.
Celý víkend sme s rodinkou zobrali ako rodinný výlet, v sobotu návšteva Inwaldu, v nedeľu Zatorland a súťaž. Únava bola v nedeľu večer veľká ale stálo to za to.
O rok ak sa nič nevysomári isto prídeme... A hádam moja maličkosť aj s poriadným modelom už bude :haha:
A terazky foto zo súťaže:
Akcia:

Letecká:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 22 Sep 2015 12:54

vasik1 napísal:Tíško vám závidím, no všimol som si na fotkách jednu vec - nie sú tam žiadni ľudia. To ste fotili v nejakom VIP čase alebo mimo návštevných hodín? Keď to porovnám s Nitrou, kde je problém prebiť sa cez davy... v Poľsku to snáď bolo rovnaké...či?


Ako som písal, fotil som to v sobotu podvečer, v čase, keď boli všetky modely odovzdané a prebiehalo hodnotenie.
Na prvej fotke (za počítačom) sedí sám Lukasz Fuczek s kolegom (Lukasz je vpravo).
Pre modelárov to bolo prakticky otvorené celý deň. Ale modely bolo možné odovzdať doobeda, takže vtedy bolo plno.
Aj predajcovia fungovali väčšinou len doobeda.
V nedeľu potom bola výstava otvorená "pre verejnosť". Takže plno.
Hádam má niekto fotky aj z nedele. Ja som už nefotil, lebo bolo príliš husto...
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa sony » 22 Sep 2015 12:55

bojová:

Niečo z ostatného:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Daniel | 58
Príspevky: 420
Bydlisko: Český Krumlov
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa Daniel » 22 Sep 2015 13:48

Když vidím na těch fotkách tolik pěkných a zajímavých modelů, nedalo mi to a kouknul jsem se do výsledkové listiny - no to je mazec tolik kategorií :shocked:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa terenkoza » 22 Sep 2015 13:57

Halo :victory:

Mozno motivacka pre tych co radi vyhravaju - rozdanych bolo 200ks medajle + pohare + modely + darcekove one. Takze skoro kazdy si odniesol nieco vecne :victory: okrem ineho :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Ogólnopolski Konkurs /18.-20.09.2015/ Przeciszow [P

Príspevokod užívateľa atlon » 22 Sep 2015 14:03

sony napísal:bojová:


to tam bol aj Gordon Ramsay?? :haha: :haha:
Armin is the best

Návrat na "Archiv 2015"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný