Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Malovane srubove stavby z Cicman / ABC / 1:160

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Malovane srubove stavby z Cicman / ABC / 1:160

Príspevokod užívateľa Fito » 16 Okt 2019 09:31

Tento model asi tiež nie je potrebné predstavovať, snáď iba toľko, že vyšiel v roku 1978 v ABC a je fakt veľmi podarený.

Ono sú to v podstate domček dva, ale z technických dôvodov ( nezmestili by sa mi na podložku) som zlepil iba jeden.

Začal to lepiť junior ešte na hvezdárni, ale tých trámkov a zápaliek tam bolo toľko, že to vzdal a tak som domček dokončil ja.
Žiadne veľké čáry máry, jednoduchá podložka, ešte síce nie je hotovo, lebo tam pribudne holubník, ale fotky sem zatiaľ dám tak ,ako sú.


...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Robert Blaschke | 63
Príspevky: 696
Meno: Robert
Bydlisko: teraz Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malovane srubove stavby z Cicman / ABC / 1:160

Príspevokod užívateľa Robert Blaschke » 25 Okt 2019 13:54

Máš to pekné, ale ten nadpis bez diakritiky, ten ma dostal. Chvíľu som rozmýšľal, či to má byť "maľované šrubové stavby" (šruba ako skrutka po vyhodňarski) :P , ale potom som si povedal, že je to asi po česky...

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Malovane srubove stavby z Cicman / ABC / 1:160

Príspevokod užívateľa Fito » 25 Okt 2019 15:24

No to je taký prekladateľský oriešok.
V origináli sa to volá " Malovane srubove stavby z Cicman" .
Lenže ja som v priebehu stavby zistil, že sa mi nevojdu na podložku oba domčeky (veľkosť podložky mám rovnakú pre všetky tri modely (plachetnica, lada Niva a Čičmany).
A na všetkých modeloch som na podložke použil názov z originálu - takže tu som musel názov trošku upraviť ....
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "90 rokov arch. Richarda Vyškovského"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný