Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 08 Júl 2019 08:35

Toť.








Už máme termín na rok 2020 ?

Obrázok
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa lowi » 08 Júl 2019 09:18

iconmaster napísal: Lowi bol rýchlejší na motorke, ako lejak.


Jasné že bol rýchlejší... žiadny lejak sa nekonal.... :P

Inak ďakujem všetkým, že ste ma tam trpeli... Prídem aj o rok.... :bad smile: a terazky šup šup späť do reality....

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa sony » 08 Júl 2019 10:51

Radi sme sa aspoň na pár hodín zastavili a videli vás priatelia :wink:
Tina sa celý zbytok víkendu vytešovala, že mohla Toudimu zapliesť cop :haha:
Tinovi ďakujeme za možnosť nakuknúť na slnko a odborný výklad, v ktorom sme sa klasicky stratili.
Dobre bolo! :P
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa Bambulo » 08 Júl 2019 12:27

veru bolo fantasticky ako kazdy rok :-) dakujem mladenci :-)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 08 Júl 2019 15:54

Vám bolo málo a čo máme vravieť my, čo sme boli o deň menej? :beat plaster:
Ja som klasicky nevedel, kam idem a uvedomil si to, keď Dody odbočil doľava a ja som si to šinul za bielym pejotom až po Kaufland... Smer Žilina bol inde. :D
Včera som skočil na šrot v chate nad Radoľou pod kopcom Ostrý a dnes sa celú cestu dávam dokopy, momentálne v L. Mikuláši.

Bolo super, čosi sa aj polepilo a poučilo, nabudúce snáď zase niečo zlepíme. Možno ukecám kamaráta (z Prešova, pobytom v Brne), občas niečo zlepí a kúpil si aj hvezdársku rúlu, páčilo by sa mu tu.

Jolaus, aj sme na teba mysleli, keď letelo nejaké lecindro okolo.
Pisho, nabudúce by sme mohli pozrieť pod mikroskopom nejaký piesok.
Tinovi som s božou (teda Dodyho výraznou) pomocou doleptal Zarju.


Johhny dal Zvezdu ľavou zadnou.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa petopato » 08 Júl 2019 16:19

Aj ja sa chcem poďakovať všetkým zúčastneným za super atmosféru. Tie iconmasterove fotky hovoria za všetko, jediné čo by som na hvezdárni menil, je dĺžka trvania, lebo tie 4 dni prebehnú strašne rýchlo. Už sa neteším na budúcu Papierovú hvezdáreň :victory: :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa johnny7 » 08 Júl 2019 18:31

Dobre bolo, nie je o com. Dakujem vsetkym za super atmosferu. Pocet ucastnikov bol tak akurat, akurat chybali Jozkin, Ivant, HlavaXXII, Traktor a pod., ktori chodievali na predosle rocniky. Paradny restart pred dvomi tyzdnami volna...nerypem do tych co su dnes v praci :wink: ) ... jedna sa v podstate o PN, kvoli simple operacii nosovych dutin.

Tinova Zvezda ma nakopla k lepeniu, tak uz som manzelke nakazal, nech si vesiak na kabelky (moje kancelarske kreslo) presunie inam, ze ide sa lepit :) Este poprosim Tina o foto, kedze ju stihol schamtat kym som nieco pofotil...

Na rok navrhujem podla moznosti 6 dni...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa Dody » 09 Júl 2019 21:56

Paradne bolo chlapi, rad som vas znova stretol. Ubehlo to velmi rychlo, snad aj do buduceho rocnika to tak ubehne :victory:

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa WanRayen » 10 Júl 2019 08:36

Páni, ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili. Rád som Vás znova videl a bolo mi potešením aspoň na chvíľu v roku, dopriať Vám pokoj v podobe kľudu a relaxu na hvezdárni. Parádna partia ako vždy.

Kolegyňka Vás pozdravuje a ďakuje, že ste jej spríjemnili pondelok tým, že skoro nič nemusela upratovať. Len umyla wecká a mala vybavené. Darmo kvalita sa ukazuje sama v podobe vašej zodpovednosti zanechať to tam také, aké to bolo keď ste prišli. Kiež by všetci návštevníci boli takýto. No, ale vy ste už ako inventár hvezdárne. Jedenásť rokov je predsa len dosť. Tak sa vidíme o rok a vôbec sa netešíme.

Chlapi ďakujem aj ja Vám, že vďaka dobrej partii aj keď som bol v práci som sa o vás staral s radosťou a rovnako ste mi dopriali takých 5 dní kedy som si pri vás ani pracovne prostredie neuvedomoval. ĎAKUJEM. :wink: :victory:

A ešte nejaké fotečky:

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XI. Papierová hvezdáreň /3.- 7.7.2019/ Male Bielice [SR]

Príspevokod užívateľa pisho66 » 10 Júl 2019 19:28

Voľáko to ušlo a ani sme sa nenazdali. Výborne bolo ako vždy a tento rok aj s novou lahôdkou ako jazyk :) a obzvlášť vydareným gulášom, (asi to bolo vďaka ošúpaným paradajkám :haha: ).
Menším spestrením bola aj prítomnosť škrečkov, ktorý sa samovoľne nasťahovali do areálu. Po Johnnyho záťahu sme sa s jedným členom aj vyfotili a zase šiel. Na druhý deň ale už šiel úplne mimo hvezdárne. Pri prvom pokuse vzniklo aj toto video https://youtu.be/gnFjRz1O4_c.

Hlavne ma teší, že ste sa aj zabavili pri pozeraní na krvinky, chlpaté komárie a mušacie nohy, hrudníkové chlpy, pavúčie oči a pod. Ale aj mrzí, že sa nevydaril pokus pri farbený vzoriek troch odvážlivcov, ktorý sa chceli presvedčiť, či to modelárstvo majú naozaj v krvi.

Pre mňa vcelku náučné lekcie zo základov z kreslenia v Rhine, podobne som sa takto dostal pred časom ku kresleniu v AutoCade na hvezdárni od Iconmastera.

Budúci ročník by sa mohol začínať buď nedeľou alebo pondelkom, a končiť sobotou. Takže sa opäť neteším a ďakujem za tento uplynulý.

Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Návrat na "Archiv 2019"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný