Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

nedalo by sa?

Užívateľov profilový obrázok
Lopo | 45
Príspevky: 225
Meno: Palo
Bydlisko: Myjava
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa Lopo » 21 Sep 2013 11:07

serpens napísal:Lopo, co ty na to vedel by si ten skript upravit?

setko sa da ... len treba dat prislusnu specifikaciu co treba spravit a podklady ...
meram bulharskym metrom !
zacata prerabka R2D2
hotovo: Spiderman pos2
rozsmikane: lowQ free R2D2, Jaeger Strike (Pacific Rim)
asi kos: IronMan mk7
plan: USS Patna, BumbleBee, Optimus Prime, Aliens P-5000, rozne SW ...

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 21 Sep 2013 11:14

A už budete len kukať na obrázky a nikto nebude čítať :P
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 21 Sep 2013 11:19

tak sa to občas robí aj teraz, takže nič nové pod slnkom :D dal by sa síce típať aj text a umiestňovať do vlákna ako obrázok :P
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa serpens » 21 Sep 2013 12:09

petopato napísal:... už ani neprezerám celé galérie, len niektoré fotky, alebo si ich ani nepozriem vôbec.

presne takto to robievam aj ja. Namiesto toho aby som sa vytocil tym tupym ovladanim, radsej to ani neotvaram. Inak mne by na tom hlavne vadil ten nemotorny upload, prehadzovat tie linky do fora.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
kamen | --
Príspevky: 275
Bydlisko: Šala

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa kamen » 29 Sep 2013 08:59

Pekne si len pozerajte cez jednotlivé témy, ten kto si dá námahu a popri lepení aj dáva veci na fórum, tak svoju prácu obkecá, upozorní na problémy a čaká na reakcie. Ak hladáte niečo konkerétne, na fóre je vyhladávač. Kolega čo založil toto vlákno, o jedno vlákno vyššie (sútaže v ZA a okolie) priznal že je lenivý a vlastne to čo požaduje tu je tiež len o lenivosti. Potom už môže na fóre ostať iba téma GALÉRIA.

Užívateľov profilový obrázok
RAZGY | 49
Príspevky: 353
Meno: Štefan
Bydlisko: sokolov

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa RAZGY » 29 Sep 2013 09:26

na rybářským fóru máme možnost vybrat pouze komentáře s fotkou. u diskusí, které mne zajímají jen okrajově je to supr vychytávka.

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa group b » 02 Okt 2013 18:19

nahrávání na forum má jeden problém. Fotky se objevují POUZE na tom konkrétním foru. Pokud bych tu samou fotku chtěl nahrát na jiné forum, tak nejde jen zkopírovat odkaz. Takže na další forum musím zase fotku nahrávat. Představte si, že tu svou práci budete chtít prezentovat na 10 forech. Při představě, že fotku budete nahrávat desetkrát ,to zkusíte jednou a víckrát ne.
Problémem jsou různá úložiště, kde ty fotky nejsou "navždy", ale časem zmizí, to je druhá strana mince.
Z předchozího mi vychází, že česká Galerie papírových modelů je ideálním řešením. Obrázky zústávají v galerii a lze je kopírovat na jakékoliv BB forum.
Pak je na místě otázka, jestli by něco takového nemohlo existovat i při tomto foru ?
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Okt 2013 18:31

group b napísal:nahrávání na forum má jeden problém. Fotky se objevují POUZE na tom konkrétním foru. Pokud bych tu samou fotku chtěl nahrát na jiné forum, tak nejde jen zkopírovat odkaz. Takže na další forum musím zase fotku nahrávat.


Chce to len trosku upravy a tie fotky mozes pouzit prakticky na hociakom inom fore!

Takto vyzera odkaz na standardne nahraty obrazok v tunajsej galerii:

Kód: Vybrať všetko

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages2013/obrazok.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages2013/obrazok_thumb.jpg[/imgg]


Staci zmenit tagy imgg na url a odkaz na thumbnail (nahlad) vlozit do tagov img, takto:

Kód: Vybrať všetko

[url=http://papermodelers.sk/hostimages2013/obrazok.jpg][img]http://papermodelers.sk/hostimages2013/obrazok_thumb.jpg[/img][/url]

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa group b » 02 Okt 2013 23:17

a to už je dúvod proč používat něco jednoduššího, kde se nemusí nic upravovat. (to není poznámka proti místnímu systému, jen faktická připomínka)
představ si, že by například Doris takto upravovala těch několik set fotek, co vložila než dokončila své nádherné lodě.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: nedalo by sa?

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Okt 2013 23:27

Nejdem obhajovat jedno ani ohovarat druhe. Ked tu stavbu prezentujes priebezne, tak naraz tych par linkov upravis v priebehu sekund. Chcel som len poukazat na to, ze nasu galeriu mozes pouzit aj na inych forach. Ja osobne prezentujem niektore stavby na zahranicnych forach a nerobi mi velky problem takto upravit linky na 8-12 fotiek. Mozno je to pracnejsie nez nahrat trebars na Postimage.org, no mas za to spolahlivu galeriu bez reklam a zbytocnych klikani.

Návrat na "Kniha prianí [Requests Book]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní