XII. Papierová hvezdáreň /júl 2020/ Rimavská Sobota[SR]?

Chcem 12 ročník Pap.hvezd 7/2020 na inom mieste a to konkrétne vo hvezdárni v Rimavskej Sobote?

Hlasovanie ukončené 08 Feb 2020 20:34

áno
18
90%
nie
2
10%

Celkom hlasov: 20
Užívateľov profilový obrázok
serpens | 37
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Re: XII. Papierová hvezdáreň /júl 2020/ Rimavská Sobota[SR]?

Príspevokod užívateľa serpens » 22 Jún 2020 10:15

U mna to zatial zacina vypadat tak, ze mi to skor nevyjde (ak tak na jednu noc). Upresnim, ked bude finalny datum.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Štefan Húska | 39
2K+
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 22 Jún 2020 14:46

So žiaľom a slzami na krajíčku vám musím oznámiť, že tohoto roku a možno ani ďalšie, už asi pravdepodobne na 99,9% neprídem. Dôvodom je moje nové zamestnanie, ktoré mám, teda letná sezóna na lanovke Shattberg Öst, ktorá začala 8.6. a skončí 4.10. a presne počas hvezdárne začína vrchol sezóny, teda letné prázdniny. Takže, kto sa na mňa tešil, bude sklamaný a kto nie, bude sa tešiť na hvezdáreň ešte viac :haha: a týmto zároveň prenechávam obsadené miesto inému záujemcovi :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Trak-Tor | 48
2K+
Meno: Juraj
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 22 Jún 2020 14:51

Štefan Húska napísal:So žiaľom a slzami na krajíčku vám musím oznámiť, že tohoto roku a možno ani ďalšie, už asi pravdepodobne na 99,9% neprídem. Dôvodom je moje nové zamestnanie, ktoré mám, teda letná sezóna na lanovke Shattberg Öst, ktorá začala 8.6. a skončí 4.10. a presne počas hvezdárne začína vrchol sezóny, teda letné prázdniny. Takže, kto sa na mňa tešil, bude sklamaný a kto nie, bude sa tešiť na hvezdáreň ešte viac :haha: a týmto zároveň prenechávam obsadené miesto inému záujemcovi :wink:

Pišta, koľko tám máte miest?
Papierová lanovka... to neznie najhoršie...
:P
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Štefan Húska | 39
2K+
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 22 Jún 2020 15:58

Máme 92 gondol a v každej je 8 miest na sedenie, poťažmo 2 na spanie :haha: :haha: :haha:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

WanRayen | 43
Papierovy Kopernik
Meno: Tino
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa WanRayen » 30 Jún 2020 08:23

Takže chalani je mi ľúto, ale musím Vám oznámiť, že akcia sa tohto roku nemôže uskutočniť. Mrzí ma to, že som Vás naťahoval, no ja som malý pán. Úzko to súvisí s pretrvávajúcimi opatreniami voči Covid - 19. Tým, že ja neviem zaručiť či zo skupiny ľudí, ktorí na akcii budú nebol niekto v zahraničí a teda je potenciálny šíriteľ , na základe príkazu BBSK je takáto akcia nebezpečná pre riadne fungovanie prevádzky v Rimavskej Sobote a keďže by som na akcii bol aj ja, teda aj v Žiari nad Hronom. Rovnako ako vás, to mrzí aj mňa. Verím však, že budúci rok bude voči nám zhovievavejší a my sa znova stretneme a vy na akciu kvôli takýmto skúškam nezanevriete. :wink: :wink:

Trak-Tor | 48
2K+
Meno: Juraj
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 30 Jún 2020 08:54

A náš pes sa tak tešil, že ma pár dní neuvidí...
:beat plaster:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Fito | 46
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 30 Jún 2020 09:25

Tino, pohodička, nič sa nedeje, o to radšej sa uvidíme o rok!

V každom prípade, ďakujem za snahu o zorganizovanie akcie :victory:

serpens | 37
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 30 Jún 2020 09:54

Nazdar Tino,

Horsie veci sa stavaju. Aspon si o rok budeme vzacnejsi! Dakujem za snahu a vidime sa v NR, alebo tak...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

iconmaster | 32
4K+
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 30 Jún 2020 16:04

Škoda, ale v tejto situácii je to úplne pochopiteľné.. Snaha bola a zvyšok nevieš osobne ovplyvniť. A hlavne nemôžeš vedieť, aká bude situácia o mesiac - však pred pár týždňami oblbovali ľudí, aby sa vybrali na dovolenku do Chorvátska a teraz tam opäť hlásia nárast počtov ochorenia a nikto nezaručí ani to, že o pár týždňov neuzavrú hranice..

Verejná akcia teda vyškrtnutá z možností. Kto by mal záujem o nejakú širšiu súkromnú akciu, napr. víkend niekde na chate, ako sme spravili v roku 2017? Väčšina chát asi bude zrezervovaných na leto, ale možno viete o nejakej možnosti ubytovania.

lowi | 39
Meno: Vilo

Príspevokod užívateľa lowi » 30 Jún 2020 19:24

No nevadí... svet sa asi nezrúti... Tino, ďakujem aspon za ten pokus to zorganizovať... Ak chcete chatu tak dajte vedieť... zariadim takú malú, ale nesmiete sa báť medveďov.. :P

Návrat na "Archiv 2020"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní