diskusia k prebiehajúcej akcii

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

diskusia k prebiehajúcej akcii

Príspevokod užívateľa Fito » 03 Jan 2022 12:09

Prípadné otázky, námety a pripomienky k prebiehajúcej akcii sem.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 997
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: diskusia k prebiehajúcej akcii

Príspevokod užívateľa developer10 » 03 Jan 2022 22:10

No konečne môžem vytiahnuť zo šuplíka Badalcovho Favorita/Formana čo ste mi pomáhali splašiť hasičskú verziu! Otázka do pléna, najmä pre starších, nemáte vedomosť alebo najlepšie aj fotky nejakého Praktika (Formana) v hasičskej verzii z valšho okolia? České som na nete našiel ale Praktika by som chcel v nejakom Slovenskom šate keďže oridžo česká PO bude Favoritka… Dík vopred! Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Nedávno zbúchaný tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a špatnokrásny K-MAX plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: diskusia k prebiehajúcej akcii

Príspevokod užívateľa RKK » 02 Okt 2022 21:55

Vyuzijem aj tuto temu a rad by som dal do pozornosti, ze vramci sutaze papierovych modelov v Nitre (15.10.) je vyhlasena specialna kategoria Ladislav Badalec – 75.
V tejto kategorii mozu sutazit modely, na ktorych sa autorsky podielal pan Badalec (ci uz ako jediny autor alebo ako spoluautor). Aj tymto sposobom chceme oslavit jeho vyrocie a podakovat sa mu za jeho prispevok k rozvoji papieroveho modelarstva.
Vitaz ziska specialnu plaketu, pripravenu specialne pre tuto prilezitost v spolupraci s panom Badalcom. Preto chcem vsetkych povzbudit na ucast na tejto akcii, ktora sa uz nebude opakovat :wink: .

Blizsie info o akcii najdete v tomto vlakne -> https://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=43&t=9292

Návrat na "Ladislav Badalec – 75 rokov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný