Bn2t Freudenstein / Modelik / 1:25

Moderátori: Fito, Oliver

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 28
2K+
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bn2t Freudenstein / Modelik / 1:25

Príspevokod užívateľa martin1807 » 19 Nov 2022 19:02

Pekne ti to pribúda :victory: :P
Na stole: Tatra 148 Agro, Tatra 815 Dakar 86,
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 SV-1, Tatra 815 GTC, Čmeliak, Tatra 815 Agro,

martin1807

iconmaster | 34
Last man standing
Meno: Peter Jankovič
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa iconmaster » 27 Nov 2022 23:27

Dík Maťo :wink:

Chvíľku na to sadal prach na stole, ale dnes som sa premohol a dokončil som pohon kolies a rozvod. Ramienko na ovládanie rozvodu je len nasunuté, jej polohu zafixujem podľa ovládacej páky, až keď bude na mieste kabína.

A pritom som sa dostal aj ku kabíne, do ktorej som vyrezal sklá a zalepil ich, následne zakryl rámikmi (tie by som mohol vyrezať aj o niečo širšie, ale nejak som ich dopasoval). Sklá som zaistil disperzným lepidlom a kým to schlo, nalepil som červené detaily na čelo kotla, a tiež manometer.

Pokračovať budem podlahou v kabíne, ku ktorej mi zatiaľ nikto nedal žiadne nápady ku téme mesiaca :scorn:

developer10 | 37
Meno: Peter
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa developer10 » 28 Nov 2022 01:24

No aká paráda! Tak toto do Nitry už určite stíhaš, aj keby sa Fito už viac nechcel v téme mesiaca vyťahovať so svojou podlahou z BR52, ktorá nemá páru ;) Ale brzdič na Yamate mal aj tak lepšiu! :D Ja by som Ti aj k tej téme čosik napísal, ale keďže som ju ešte nikdy nerobil, tak by Ti to aj tak bolo na dve veci :haha:

Len tak ďalej! Trim še
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Akurát majstrujem nad týmto dlhodobým projektom Tatry 148 CAS-32 a špatnokrásnym K-MAXom, lepidlo ešte schne na Rakete a OT-čku

Fito | 47
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 28 Nov 2022 09:11

developer10 napísal:... ktorá nemá páru ...

Čo by nemala, dobre sa pozri na Icove fotky, má tam minimálne 0,7, ak nie viac :wink:

Jaj tieto Icove postupy, na to sa vždy dobre pozerá. Keby tam nemal v rohoch interiéru tie prefuky čiernej farby, tak by si nestranný pozorovateľ mohol myslieť, že je to render.
Ale render to nie je, pretože Ico to z farbami , a teda aj s papierom vie.

Teším sa na finále, už ti veľa nechýba.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Železničná technika // Railway"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný