Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Moderátori: Fito, Oliver

Užívateľov profilový obrázok
marchal | --
Príspevky: 1178
Meno: Martin
Bydlisko: Míčov-Sušice

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa marchal » 05 Júl 2011 19:09

Brzdič napísal:Vypadá to naprosto úžasně a co teprve kdyby ten hák byl zaryt v pražcích. :oh:


Napadlo mě úplně to samý.Romane klobouk dolů,parádní práce. :oh: :eyes bleed: :dribble:

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa jozkin » 05 Júl 2011 21:24

Roman napísal:ahojte. na internete som raz nasiel fotku ako takato lokomotiva taha traci hak.je to pohlad zozadu,hak je hned za masinou.mohli by bit tie lokomotivy teoreticky aj dve ,to ale na fotke neni videt.lokomotiva je natrena na pieskovo. videl som aj jednu maskacovu.asi taku spravim.hak bude maskac doplneny vetvami na krycom plechu. chcel som hak zaryty lenze robim take tenke podlozky tak som od toho upustil,na lubosov plosinak sa uz velmi tesim,spravim asi viac kusov a navagonujem na ne nejaku techniku.Obrázok


Ok, beriem spat. Evidentne na trhanie stacila jedna WR 360... Kedysi som videl cast filmu o WWII a tam to trhali parami napr. BR 52...

Dioramka s trhanim podvalov by bola naozaj luxusna... :wink:
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa Roman » 06 Aug 2011 20:21

trhaci hak je zmontovany,caka na prijazd lokomotivy co bude v priebehu buduceho tyzdna.

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa johnny7 » 08 Aug 2011 09:00

Pozeram, ze tento tyzden si farbil, co ti prislo pod ruku :big smile: Takuto kamuflaz som na trhacom haku este nevidel, ale ohladom vojenskej techniky ti asi tazko mozem konkurovat nejakymi radami a pripomienkami :P Celok vyzera super, a hlavne to nie je kostrbate. Ta kolajnica je docasna? Lebo je kratka a ked pises, ze k tomu pribudne lokomotiva. ci potom to dodatocne spojis?
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa Roman » 11 Aug 2011 19:34

lokomotiva je pristavena v polnej dielni a prave dostava novy nater.pod kazdym modelom bude kratka kolajnica,z priestorovych dovodov,lepsie sa to skladuje a manipuluje sa s tym,na polici to bude polozene za sebou.

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 48
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa paluso » 11 Aug 2011 19:37

Ja poprosím o zaradenie všetkých modelov za sebou pre lepší efekt. Ďakujem.
Inak nádhera a tým myslím aj všetky ostatné, nie len túto lokomotívu.

Užívateľov profilový obrázok
Vašek | --
Príspevky: 180

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa Vašek » 12 Aug 2011 21:11

Možná to víš, ale zvon na střeše byl nebarvený, litinový - takže bez kamufláže ...
Jinak klobouk dolů ...

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa Roman » 13 Aug 2011 08:16

vdaka za radu. stale nad tym spekulujem naco tam ma ten zvon ked ma tri klaksony hned za tym zvonom medzi oknami.

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa jozkin » 13 Aug 2011 19:19

To bol v Nemecku (a niektorych dalsich krakjinach) standard, to bol navestny zvon a aj ten sluzil na nejake signaly (zial netusim ake). Ona ani hukacka, pistala, ci truba nie su na lokomotive iba na plasenie zveri (ani tej dvojnohej), ale sluzia aj na davanie signalov vlakovej cate, ci zamestnancom pri trati (Povolte brzdy uplne, povolte brzdy ciastocne, utiahnite brzdy uplne, stoj-zastavte vsetkymi prostriedkami, poziarny poplach, zvolavanie vstkych zamestnancov, atd...)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: WR 360 C12 /Roman/ 1:24

Príspevokod užívateľa Roman » 18 Aug 2011 16:46

lokomotiva je hotova,pripravena na trhanie kolaji.kedze bola vyrobena pred vojnou spodok a vnutro kabiny je tmavo sede,v 1943 bola zvchu premalovana na pieskovu zltu

Návrat na "Železničná technika // Railway"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných