ShKH vz.77 Dana / RipperWorks/ 1:32 - by slimák

Moderátor: Oliver

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 48
Meno: Martin

Re: ShKH vz.77 Dana / RipperWorks/ 1:32 - by slimák

Príspevokod užívateľa Saskardin » 18 Nov 2022 13:35

Väčšina z nás by bola z takto "dodrbaneho" výsledku celkom nadšená, ako sa zadarilo :)
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

martin1807 | 28
2K+
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martin1807 » 19 Nov 2022 18:52

Veru ako hovoria ostatný, vôbec to nevyzerá, že by to bolo pokazené, ale skôr naopak máš to veľmi pekné.;) Len tak ďalej :victory:
Na stole: Tatra 148 Agro, Tatra 815 Dakar 86,
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 SV-1, Tatra 815 GTC, Čmeliak, Tatra 815 Agro,

martin1807

slimák | --
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa slimák » 26 Nov 2022 19:40

Ďakujem vám. Ja by som ten podvozok samohodnotil na 3-. Vidím tu na fóre ďaleko lepšie, mám sa kde zlepšiť. Spravil som tam pár hlúpostí. Navyše táto časť ma nebavila, čo sa na výsledku zrejme tiež odzrkadlilo.

Ďalšie veci ma už bavia ďaleko viac, snáď to aj vidieť na výsledku. Nech sa páči.

Report
Motor sa spravil skoro sám. Problém som pri jeho zostavení nemal v ničom, ten prišiel až pri jeho primeraní "do kasne". Na fotkách vidieť obrúsený koniec olejového chladiča(?), vytŕča moc do boku a nevliezol by pod plechy.

V kryte motora som pri vyriezaní dvierok ponechal v strede pásik papiera, v skutočnom vozidle to tak nejak je. Ako je miestami vidieť, prakticky všade uriezam chlopne a lepím diely natupo. Mriežku som lepil do vrstvy herkulesu na rubovom diele, po obschnutí ešte jemne zafixoval gelovým sekunďákom.

Ešte pridám pár fotiek krytov vzduchových filtrov tuto to bolo trochu náročnejšie, niekde som musel mierne upravovať rozmery. Aj tak mi to nesadlo úplne presne.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jano

Hotové modely: Phoenix DIIa, Z5, T40

martin1807 | 28
2K+
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martin1807 » 28 Nov 2022 17:15

Ta mriežka vyzerá parádne :P :victory:
Na stole: Tatra 148 Agro, Tatra 815 Dakar 86,
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 SV-1, Tatra 815 GTC, Čmeliak, Tatra 815 Agro,

martin1807

Návrat na "Vojenská technika // Military Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní