Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 28 Dec 2020 18:35

čaute :big smile: ,
no máme tu malé pokračovanie, podarilo sa mi dokončiť Eziovu kapucňu a základ brnenia, na ktoré ešte pribudne veľa drobných detailov. Do brnenia som pridal vonkajšie a vnútorné rukávy a na celú zostavu som prilepil celok hlavy s kapucňou.

Report
- kapucňa


- brnenie s rukávmi


- zostava

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 31 Dec 2020 20:13

zdravím,
keďže sa opäť podarilo si nájsť pár hodín pre seba pokračoval som na postave Ezia a to hlavne doplnkami na hornej časti postavy, či už časťami brnenia alebo oblečenia.
Dávnejšie som zlepil časť oblečenia, ktorú má na ramenách, ale nedalo mi to a skúsil som ju vytlačiť na papier červenej farby a výsledok sa dostavil

Report
- porovnanie


- ramenné časti brnenia


- zostava

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 07 Mar 2021 15:30

Čaute, opäť sa mi podarilo niečo postrihať a polepiť tak je čas na zopár fotiek zo stavby.
Ako som naposledy spomínal čižmy ešte neboli úplne dorobené, chýbali na nich remene, tak som sa do nich pustil a čižmy dokončil. Už dávnejšie som mal nachystané diely, ktoré sú nalepené spredu, malé časti odevu červenej farby, keďže tlačené na bielom papieri sa mi to nepáčilo tlačil som ich ešte raz na červený a výsledok je podľa mňa oveľa lepší. Po update na častiach odevu som ich prilepil k zostave dielov odevu, ktoré kryjú nohy a celé som to prilepil k nohám. Začal som aj robiť chrániče na rukách čo držia skryté čepele, zatiaľ ich mám hotové len z časti, chýba ešte spodná časť s čepeľami. Nakoniec som dorobil kožušinu okolo ramien, ale tá ešte prebehne malým updatom. Najviac som sa natrápil asi s jeho opaskom, na ktorom sa nachádzajú veľmi tenké diely.
Nakoniec skúška stability, kde som jednotlivé časti poskladal dokopy, zatiaľ som ich ešte nelepil, nakoľko tam ešte pár dielov chýba. A tu sú tie sľúbené fotky

Report
- čižmy


- časti odevu a ich zostava


- plášť + kožušiny


- chraniče rúk - WIP


- celková postava

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa LuPa » 21 Mar 2021 17:49

Paradicka, super prevedenie detailov aj tvarovanie! Oproti mojim roznym zaoblenym sportovym blatnikom teda ina uroven :wink:

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 08 Máj 2021 16:08

ďakujem pekne Lubo, no je to aj trošku uhol pohľadu, určite by si tam našiel aj oblasti, na ktoré nie som moc hrdý a tie tvoje blatníky by to úplne schovali :wink: . Konečne sa mi podarilo dokopať k modelu aj keď to bolo náročné s voľným časom. Pokračoval som hlavne na detailoch jeho zbroje hlavne v oblasti opasku. Nakoniec som všetky časti zlepil do jedného celku.

Report
- remene na opasku



- dekorácia - orol na opasku


no a môže sa ísť do finále na ruky a skryté čepele a bude dúfam finito
- zostava

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sony » 12 Máj 2021 09:51

vyzerá fakt super! :wink:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 12 Máj 2021 12:01

Ďakujem veľmi pekne :victory:
S kľudným svedomím môžem zahlásiť, že po 8 mesiacoch je konečne dobojované. Model sa vôbec nerodil ľahko a počas stavby som musel pristúpiť k veľa úpravám a kompromisom. Precenil som svoje schopnosti čo sa týka redukcie polygónov a muselo dôjsť k ďalším dodatočným redukciám, s ktorými som mal výpomoc od kamoša modelára. Pri rozložených 42 stranách som sa aj celkom obával ako to všetko dopadne, ale nakoniec si myslím, že so všetkými úpravami a kompromismi sa model v celku podaril. Do skrytých čepelí som vlepil ako výstuhu špendlík, aby sa čepele nedeformovali. Dúfam, že ste si model užili minimálne ako aj ja, aspoň na základe fotiek počas stavby. Rád by som ho cvakol niekde vonku, ale som nanešťastie v karanténe. Snáď sa ešte podarí.

Report
- ruky


- skryté čepele


- osadené chrániče predlaktia


- Hotový model


- kamošmi

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa Saskardin » 12 Máj 2021 15:34

Klobúčik dole, takýchto modelov a ešte vytvorených od nuly je málo. :victory:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 12 Máj 2021 17:39

ďakujem veľmi pekne vždy som chcel skúsiť nejaký model od nuly a hlavne z tejto série, tak som rád, že sa to nejako podarilo, určite pribudnú ďalšie modely z tejto série :victory:

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 997
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ezio Auditore da Firenze - AC Brotherhood / free / 1:?

Príspevokod užívateľa developer10 » 12 Máj 2021 18:30

Veľmi pekná práca, kolekcia sa radostne rozrastá, gratulujem! A teším sa na pohľad na jej ďalšie prírastky! Veľa zdaru!!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Nedávno zbúchaný tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a špatnokrásny K-MAX plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní