Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Bumblebee / Julius Perdana / 1:?

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Bumblebee / Julius Perdana / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 08 Dec 2019 14:53

Čaute, opäť ja :big smile:
ako ďalší vianočný darček tentoraz pre kamarátovho syna som sa rozhodol poskladať " čmeliaka " Bumblebeeho z filmu Transformers. Verzia modelu, ktorý som sa rozhodol poskladať je z tých jednoduchších od autora Julius Perdana na stránke paper-replika.com. Model sa skladá z viacero uzavretých celkov krabičiek, takže iný postup ako robievam zvyčajne. Začal som ako zvyčajne hlavou a podarilo sa mi dokončiť jeho telo, na ktorom chýbajú ešte prilepiť ruky a všetky malé krytovacie dieliky. Snáď sa to Vianoc zadarí a bude darček hotový. :)

Report
Zopár fotiek
- telo


- nohy + ruky


- podstavec + nohy

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Bumblebee / Julius Perdana / 1:?

Príspevokod užívateľa Roman » 08 Dec 2019 16:43

skoda ze mu nesvietia oci

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Bumblebee / Julius Perdana / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 14 Dec 2019 14:51

no hlásim dobojované a darček pod stromček môže poputovať novému majiteľovi a snáď urobí radosť. Keďže tu bola žiadosť o svietiace oči, chcel som niečo vymyslieť, pretože model pôsobil dosť vlažne, takže som rozhodil siete všetkým kamoškám a zároveň majiteľkám rôznej bižutérie. Podarilo sa zohnať kamienky rôznej farby a rôznej veľkosti a tie som prilepil miesto očí s svetiel. Model s podstavcom má výšku 28cm.
Tak prikladám aj finálne fotky :victory: .

Report

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Bumblebee / Julius Perdana / 1:?

Príspevokod užívateľa Roman » 18 Dec 2019 07:48

super

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní